ETİ'de Staj
 

Üniversite öğrencilerine ve lise öğrencilerine iş hayatını tanıtmak ve okul hayatında öğrenmiş oldukları teorinin uygulama ortamını göstermek amacıyla staj imkânı tanımaktayız.

Staj Başvuru Süreci:

Lise öğrencilerine yönelik kış dönemi stajyer talepleri, her yıl Haziran ayında Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla karşılanır.

Yaz Dönemi Zorunlu Staj:
Üniversite öğrencilerine yönelik yaz dönemi zorunlu staj başvuruları her yıl 01 Mart-01 Nisan tarihleri arasında web üzerinden alınmaktadır. Nisan-Mayıs ayları içinde staj başvuruları değerlendirilerek, yaz dönemi staj planları hazırlanır. Mayıs ayı ortasında staj başvuruları kabul edilen tüm adaylara, staj başlangıç, bitiş tarihlerini ve staja başlamadan önce almaları gereken bilgilendirme toplantısının tarihi ve yerini bildiren mektuplar/e- posta gönderilerek gerekli bilgiler verilir. Staj başvuruları kabul edilmeyen adaylara e- posta yolu ile staj başvuru durumları hakkında geri dönüş yapılır.

Lise öğrencilerine yönelik yaz dönemi staj başvuruları her yıl Nisan ayı sonuna kadar, bizzat şirketimiz Fabrikalar İnsan Kaynakları Bölümü'ne gelinerek staj müracaat dilekçesi doldurulması aracılığıyla karşılanır.

KARİYER
  İK Uygulamaları
  ETİ'de Çalışmak
  ETİ'de Kariyer
  ETİ'de Staj
  ETİ'de Burs
  Sıkça Sorulan Sorular
Arama:
English
Anasayfa | Bilgi Toplumu Hizmetleri | Gizlilik Politikamız | Üyelik | Site Haritası