mobil menü

Harekete Geç, Petito Ayıcıkla

 

Çikolata çocuklar için vazgeçilmez tatların başında geliyor. Çikolata yiyen çocukların mutlulukları yüzlerine yansıyor, annelerse bu tatlı alışkanlığa karşı biraz kaygılanabiliyor. Çünkü her zaman çocuklarını koruma içgüdüsüyle hareket eden anneler, obezite riski nedeniyle çikolatalı ürünlere karşı mesafeli bir duruş sergiliyor. Eti Petito Ayıcık için çocukların sevdiği marka olmak kadar annelerin de onayını almak büyük önem taşıyor.

Eti Petito Ayıcık’ın porsiyon kontrollü çeşitleriyle her şey kontrol altında!

Anneler obezite riskine karşı çocuklarının çikolata tüketimini takip etmek istiyor. Eti Petito Ayıcık da porsiyon kontrollü çeşitleriyle annelerin bu isteğini yerine getiriyor. Böylece anneler çocuklarının çikolata tüketimini kontrol altında tutarken, onları en sevdikleri lezzetten de mahrum bırakmamış oluyor.

Eti Petito Ayıcık yensin, çocuklara hareket gelsin!

Çocuklar geçmişte enerjilerini sokakta oyun oynayarak harcarken, günümüzde ekran başında zaman geçirmeyi tercih ediyorlar. Bu durum da çocukların hareketsiz kalmasına neden oluyor.

Hareketsizlik, uzmanlar tarafından obezitenin başlıca nedenleri arasında gösteriliyor. Çocukların hareket ederek sağlıklı bir gelişim sürdürmelerini isteyen Eti Petito Ayıcık, reklamlarında neşeli dansıyla çocukları hareket etmeye teşvik ediyor. Çocuklar Eti Petito Ayıcık'la eğlencenin tadını çıkarıyor, anneler de çocukları hareket ettiği için mutlu oluyor.

Eti Petito Ayıcık her zaman çocukların yanında!

Çocuklar Eti Petito Ayıcık’ı sadece ekranlarda görmüyor. Çocukların sağlığının önündeki en büyük engelin hareketsizlik olduğunun farkında olan Eti Petito Ayıcık, her fırsatta çocuklarla buluşuyor. AVM’lerde, sokaklarda, parklarda, marketlerde, anaokullarında eğlenceli ve öğretici etkinlikleriyle çocukların yanında oluyor. AVM’lerde kurulan dans pistlerinde çocuklara dans etmeyi öğretiyor, birlikte duvarları boyuyor, puzzle yaptırıyor. Kimi zamansa kurduğu çeşitli el işi atölyeleriyle dijital dünyada büyüyen çocuklara gerçek dünyayı gösteriyor, bu sayede de hobi sahibi olmalarına yardımcı oluyor. Eti Petito Ayıcık, çocukların hayatlarına gerçek dokunuşlarda bulunuyor.
Paylaş