mobil menü

Eti’yi geleceğe taşıyacak İnsan Kaynakları yaklaşımlarımızı 5 ana başlık altında topluyoruz!

Seçme ve Yerleştirme Yaklaşımımız

Öncelikli amacımız; değişime, gelişime, rekabete açık, enerjik, tutkulu, işini ve kendisini geliştirmeye istekli, motivasyonu yüksek, ETİ yetkinlik ve değerlerine sahip ve ETİ’yi geleceğe taşıyacak mutlu çalışanları aramıza katmak. Bu amaçla, uluslararası standartlarda metodolojiler uyguluyor, doğru yetenekleri, doğru iş pozisyonlarıyla eşleştirerek şirketimizi ve çalışanlarımızı geleceğe taşıyacak en doğru kararı veriyoruz.

Gelişim Yaklaşımımız

Çalışanlarımıza, faydalanmak istedikleri ölçüde kendilerini kişisel ve mesleki anlamda geliştirme imkanı sunan ortamlar yaratmanın bilincinde bir şirketiz. Bu anlamda çalışanlarımız için eğitimler, gelişim projeleri, okuma ve izleme önerileri, e-öğrenme çözümleri, kütüphane ve süreli yayın erişimleri, zirve ve konferans katılımları, liderlik gelişim modülleri, simülasyonlar, yurt dışı eğitim programları ve bunlar gibi birçok farklı gelişim program ve modelleri sunuyor, bu sayede çalışanlarımıza yeni ufuklar kazandırabilecek gelişim çözümleri üretiyoruz..

Kariyer Yönetimimiz

Her çalışanın, kariyerinde doğru ve sağlam adımlar atabilmesi için iyi planlanmış bir kariyer yönetimine ihtiyacı vardır. Bu noktada çalışanlarımızı, kişisel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamalarına yardımcı olmak adına belli periyotlarla bilgi, tecrübe, yetkinlik ve performanslarını değerlendiriyoruz. Bu değerlendirmeler ve kariyer haritalarını göz önünde bulundurarak potansiyel çalışanlarımızı Gelişim Merkezindeki uygulamalarına katılmalarını sağlıyoruz. Bu uygulamalarla birlikte ortaya çıkan çalışanlarımızın güçlü ve gelişim alanlarına uygun olarak, bireysel gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Bu aşamada, gelişim yaklaşımımızda bulunan bütün imkanları değerlendirerek çalışanlarımızın gelişim göstermelerine odaklanıyoruz. . Potansiyel olarak belirlenmiş ve gelişim gösteren çalışanlarımızın daha üst rollerde bulunmaları ya da farklı departmanlarda görev almaları için destek oluyoruz.

Performans Yönetimi Yaklaşımımız

Her çalışanımızın bireysel performansının şirket stratejilerimize ve hedeflerimize hizmet etmesini sağlayan ve bu performansın süreçteki katkısını görebildiğimiz bir performans yönetim sistemine sahibiz. Yıl boyunca gerçekleştirdiğimiz düzenli takip sayesinde olası riskleri belirleyebiliyoruz. Bununla birlikte, yıl sonu hedeflerine ulaşma yolundaki aksaklıklara yönelik aksiyonları daha hızlı belirleme fırsatı bulup, gelişim ihtiyaçları doğrultusunda tüm çalışanlarımıza destek oluyoruz.

Ücret Yönetimi Yaklaşımımız

Eti’de, şirket stratejimizi destekleyen, rekabetçi, adil, yetkin insan kaynağına, yapılan işin boyutuna ve sektörün yapısına uygun olarak belirlenen bir ücret sistemi kullanıyoruz. Ücret politikamızı, şirket stratejilerimiz ve ücret araştırma raporlarımız doğrultusunda düzenli olarak değerlendiriyoruz. Yaptığımız performans değerlendirmeleri neticesinde çalışanlarımızı aylık ya da yıllık prim sistemi kapsamında ödüllendiriyoruz.