ETİ Şirketler Grubu
 
 
ETİ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ETİ Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş.
 
Tam Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1980 yılında kurulan Tam Gıda Sanayi ve Ticaret A. Ş. 1981 yılında üretim hayatına başladı. İlk üretimini Tuzlu Çubuk olarak gerçekleştiren Tam Gıda çubuk kraker üretiminde şu anda Crax markası altında pek çok çeşidiyle ETİ nin önemli bir markası haline geldi. İlklere imza atan ETİ de Türkiye’de ilk dilim kek üretimini yapan ve şu anda halen hem dilim hem de baton kek üretimiyle önemli bir marka olan Paykek, yine Türkiye de ilk kez üretilen Cicibebe gibi ürünler Tam Gıda ‘da üretilen ETİ’nin önemli markalarıdır.

 
Kraker, bisküvi, kek kategorilerinde önemli markaları üreten Tam Gıda aynı zamanda ETİ nin sosyal sorumluluk bilinci altında Pronot markası altında ürettiği çölyak hastalarına yönelik glütensiz ürünlerin de üretildiği fabrikadır.
 
Tam Gıda sahip olduğu TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve BRC (British Retail Concortium Global Standarts) Gıda Güvenliği gibi belgelerle sistem kalitesine ve ürün güvenilirliğine olan bağlılığını ve inancını ortaya koymaktadır. Ayrıca 2003 yılında başladığı TPM (Toplam Verimlilik Yönetimi) sistemini bir fabrika yönetim sistemi olarak benimseyerek yaptığı çalışmalarla, 2007 yılında bu alandaki başarısı ile Japon Fabrika Bakım Enstitüsü (JIPM) tarafından "TPM Mükemmellik Ödülü", 2010 yılında "TPM Mükemmellikte Devamlılık Ödülü" almaya hak kazanmıştır.

 

 
 
KURUMSAL
  Onursal Başkan Mesajı
  Yönetim Kurulu Başkanı
Mesajı
  Yönetim Kurulu ve İcra
Kurulu Tanıtımı
  Tarihçe
  ETİ Şirketler Grubu
  Ödüller
Arama:
English
Anasayfa | Bilgi Toplumu Hizmetleri | Gizlilik Politikamız | Üyelik | Site Haritası