mobil menü

Basında Eti

Nisan 2018

Ödülü, Japonya'nın Kyoto şehrinde yapılan törende ETİ Gıda adına WCM Kıdemli Müdürü Murat Çamkoru (sağda) teslim aldı.

DEVAMI
Posta
Nisan 2018

ETİ'nin fabrikalan, dünyaca ünlü kalite yönetim sistemi TPM'nin "Özel İleri Uygulama Ödülü" ile ödüllendirildi.

DEVAMI
Sözcü
Nisan 2018

Eti Gıda, Japan Institute of Plant Maintenance (JIPM) tarafından “TPM’de (Toplam Üretken Bakım) Özel İleri Uygulama” ödülüne layık görüldü.

DEVAMI
Haber Türk
Nisan 2018

ETİ'nin kek, çikolata ve bisküvi fabrikaları, Japan Institute of Plant Maintenance (JIPM) tarafından 1971'den bu yana düzenlenen 'Toplam Üretken Bakım' (TPM: Total Productive Maintenance) Ödülleri'nde 'Advanced Special Award for TPM Achievement' (TPM'de Özel İleri Uygulama) Ödülü'nün sahibi oldu.

DEVAMI
Hürriyet
Nisan 2018

ETİ, fabrikalarının üretkenliğini yüzde 44 artırdı.

DEVAMI
Ticaret Gazetesi
Kasım 2017

Eti 10 bin yıllık buğdayı tarıma geri kazandırdı TÜRKİYE'NİN binlerce yıllık geçmişe sahip buğdaylarını gün yüzüne çıkarmayı hedefleyen Eti ve WWF, 'Türkiye'nin Buğday Atlası' projesiyle her yıl daha fazla çiftçiye ulaşıyor.

DEVAMI
Kasım 2017

ETİ Burçak Siyez buğdaya sahip çıktı ETİNİN sürdürülebilirtarıma verdiği önem ile 9 yıldır devam eden ETİ ve WWF-Türkiye işbirliği, geçtiğimiz yıl başlattıkları Türkiye'nin Buğday Atlası Projesi ile bu yıl daha da genişleyerek devam etti.

DEVAMI
Star
Ekim 2017

ETİ'nin kurucusu, ETİ Şirketleri Grubu Onursal Başkanı ve ETİ Makine Yönetim Kurulu Başkanı 85 yaşındaki Firuz Kanatlı binlerce kişinin katıldığı törenle toprağa verildi.

DEVAMI
Haber Türk
Ekim 2017

Eti Şirketleri kurucusu ve Onursal Başkanı Firuz Kanatlı 85 yaşında Eskişehir'de tedavi gördüğü hastanede çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti.

DEVAMI
Hürriyet
Ekim 2017

Eti Şirketler Grubu Onursal Başkanı Firuz Kanatlı, Eskişehir'de tedavi gördüğü bir özel hastanede yaşamını yitirdi.

DEVAMI
Milliyet
Ağustos 2017

Pastamia, kat kat yapısı, bol kreması ve şık görüntüsüyle girdiği buzdolabını renklendiriyor.

DEVAMI
Baby&You
Temmuz 2017

Ailelerin yeni gözdesi olmaya aday ETİ Pastamia,

DEVAMI
E-Bebek
Nisan 2017

ETİ, Aktif Yaşam Derneği'yle birlikte hayata geçirdiği ETİ San Bisiklet Projesi'nin dördüncü yılında çalışmalarına devam ediyor. Bugüne kadar proje kapsamında 250 bin km pedal çevrildi.

DEVAMI
Akşam
Nisan 2017

Araştırmaya göre, aktif yaşamdan en uzak kesimleri, 16-24 yaş arası gençler, masa başı çalışanlar ve evliler oluşturuyor. Eti'den sarı bisiklete dört yılda 10 milyon lira yatırım 2. El Bisiklet kampanyasıyla atıl bisikletler yenilenerek ihtiyaç sahibi çocuklara verilecek.

DEVAMI
Nisan 2017

ETİ İcra Kurulu Başkanı Hakan Polatoğlu, yıl sonunda 17 bin 500 öğrenciye sürüş eğitimi verilmiş olacağını söyledi.

DEVAMI
Sabah
Mart 2017

"Gücünü Sütten Alan Burger" söylemiyle ürün çeşitleri arasına her geçen gün bir yenisini ekleyen 

DEVAMI
Mother&Baby
Şubat 2017

Süt Burger, 2016'da hızlı tüketim sektöründeki (FMCG) 9.900 yeni ürün arasından seçilen "11 başarılı lansman"dan biri olarak "Nielsen Avrupa Çığır Açan İnovasyon Raporu"na girmeye layık görüldü.

DEVAMI
Gıda Teknolojisi
Şubat 2017

ETİ Burçak ve WWF-Türkiye, Anadolu topraklarında buğdayın geleceğine sahip çıkmak için Türkiye'nin Buğday Atlasını hazırladı.

DEVAMI
Vatan
Şubat 2017

"AŞK" TADINDA LEZZET" Yenilikçi lansmanları ve benzersiz lezzetleriyle tüketicilerinin hayatına mutluluk katan ETİ, çıtır gofret yaprakları üzerinde yoğun fındık lezzetini enfes sütlü çikolatasıyla buluşturduğu yeni ürünüyle çikolata severlere "Aşk Tadında" bir deneyim yaşatıyor. "

DEVAMI
Lezzet
Şubat 2017

ETİ Cicibebe'nin tüketiciyle buluştuğu andan bu yana geçen 40 yılda değişmeyen şekli, klasikleşen tadı, kokusu ve nostaljik ambalajı, hem annelerin hem de çocukların gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

DEVAMI
Mother Baby
Şubat 2017

ETİ Cicibebe, 40 yıldır annelerin ve bebeklerin yanında!

DEVAMI
Annelik Sanatı
Şubat 2017

Hayata mutluluk kalan ETİ, çıtır gofret yapraklan üzerinde yoğun fındık lezzetini enfes sütlü çikolatasıyla buluşturduğu yeni ürünüyle, çikolata severlere "aşk tadında" bir deneyim vadediyor.

DEVAMI
Bebeğim ve Biz
Kasım 2016

Buğdayın sürdürülebilirliği Türkiye'de 15 milyon kişinin geçim kaynağı olan buğdayın üretiminde son 30 yılda herhangi bir artış yaşanmazken, yaşamsal öneme sahip buğdayın yerel türleri kaybolma tehlikesiyle karşı karşıya.

DEVAMI
Fortune
Ekim 2016

Eti İcra Kurulu Başkanı Hakan Polatoğlu, WWF Türkiye ile işbirliği kapsamında Konya'da su tasarrufundan, verimliliğe kadar birçok alanda çiftçilere kapsamlı eğitimler verdiklerini söyledi.

DEVAMI
Cumhuriyet
Ekim 2016

Eti ve Aktif Yaşam Derneği'nin, hareketli yaşama öncülük etmek amacıyla 2014'ten bu yana yürüttüğü Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Eti çalışanları ve aileleri Sakarya Sapanca'da bir araya gelerek bisiklete bindi.

DEVAMI
Milliyet
Ekim 2016

Dünya nüfusu artarken ve tarım alanları her geçen gün azalırken, Türkiye'nin sahip olduğu buğdaydan başlayarak tarım ürünlerine canla başla sahip çıkması gerektiği ortada.

DEVAMI
Sabah
Ekim 2016

Tarımıda buğdayın sürdürülebilirliği içüı işbirliği yapan ETİ Burçak ve WWF-Türkiye, buğdayın geleceğine sahip çıkmak içiıı Türkiye'nin Buğday Atlası'ııı çıkardı.

DEVAMI
Milliyet
Eylül 2016

Eti Cin, Cinoji'leriyle Onedio'da ETİ, ilk çıktığı günden bu yana paketinin üzerinde emoji taşıyan ETİ Cin ile geçtiğimiz yıl "Cinoji" konseptini yarattı.

DEVAMI
The Brand Age
Ağustos 2016

Eti'nin yeni ürünü Crax Patlayan Lezzet, bilinen tuzlu atıştırmalıklardan daha keyifli ve eğlenceli bir deneyim sunuyor.

DEVAMI
Sofra
Temmuz 2016

ETİ, ilk çıktığı günden bu yana paketinin üzerinde emoji taşıyan ETİ Cin ile geçtiğimiz yıl "Cinoji" konseptini yarattı ve yıllardır hepimizin hayatmda yer eden Eti Cin gülüşünü Cinoji'lere taşıdı.

DEVAMI
Dünya
Haziran 2016

Mahallede 'Sarı Bisiklet' şenliği ETİ ve Aktif Yaşam Derneği, 'hareketli yaşamı' desteklemek amacıyla başlattığı Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi'ni, mahallelere yaydı.

DEVAMI
Milliyet
Haziran 2016

Türkiye'de insanların çoğunluğu hareketsiz yaşıyor. Ramazan ayında bu oran daha da artıyor.

DEVAMI
Sabah'la Günaydın
Mayıs 2016

ETİ'nin hareketli ve sağlıklı yaşamı teşvik amacıyla 2014 yılında Aktif Yaşam Derneği ile hayata geçirdiği 'Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk' projesi bu yıl merkezine mahalleyi alacak. 

DEVAMI
Mayıs 2016

Projeyle ilgili detayları Aktif Yaşam Derneği Yöneticisi Mehmet Ali Çalışkan, Sarı Bisiklet Beykoz Çamlıbahçe Mahallesi Temsilcisi Yasemin Kuş ve ETİ İcra Kurulu Başkanı Hakan Polatoğlu anlattı.

DEVAMI
Posta
Mayıs 2016

HAREKETLİLİK kavramını bisiklet aracılığı ile toplumun her kesimine yaymayı amaçlayan ETİ ve Aktif Yaşam Derneği, 2016'da Sarı Bisiklet Projesi kapsamında İstanbul'da kadınların öncülüğünde mahallelerde bisiklet kullanımını teşvik edecek.

DEVAMI
Sabah
Mayıs 2016

Altın günü bisiklet gününe dönüşecek ETİ'NİN Aktif Yaşam Derneği ile hayata geçirdiği "Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk" projesi bu yıl merkezine mahalleyi alacak, bisikleti mahalleli kadınların hayatına taşıyacak.

DEVAMI
Vatan
Mayıs 2016

ETİ, Aktif Yaşam Derneği ile hareketli yaşama öncülük etmek amacıyla başlattığı San Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi'ııi tüm hızıyla sürdürüyor.

DEVAMI
Star
Nisan 2016

9 Yurt içi ve dışında 1.8 milyon çocuğun kişisel, sosyal, kültürel gelişimine katkı sağlayan ETİ Çocuk Tiyatrosu, Kanal D ve Smart Çocuk'tan yayınlanacak.

DEVAMI
Posta Ek1
Aralık 2015

Yarım asrı aşkın süredir ürünleriyle tüketicilerinin hayatlarına mutluluk katan ETİ, geçtiğimiz yıl Eskişehir'de hayata geçirdiği Sarı Bisiklet Projesini bu yıl İstanbul'a taşıdı.

DEVAMI
Paylaş