mobil menü

Basında Eti

Nisan 2018

Ödülü, Japonya'nın Kyoto şehrinde yapılan törende ETİ Gıda adına WCM Kıdemli Müdürü Murat Çamkoru (sağda) teslim aldı.

DEVAMI
Posta
Nisan 2018

ETİ'nin fabrikalan, dünyaca ünlü kalite yönetim sistemi TPM'nin "Özel İleri Uygulama Ödülü" ile ödüllendirildi.

DEVAMI
Sözcü
Nisan 2018

Eti Gıda, Japan Institute of Plant Maintenance (JIPM) tarafından “TPM’de (Toplam Üretken Bakım) Özel İleri Uygulama” ödülüne layık görüldü.

DEVAMI
Haber Türk
Nisan 2018

ETİ'nin kek, çikolata ve bisküvi fabrikaları, Japan Institute of Plant Maintenance (JIPM) tarafından 1971'den bu yana düzenlenen 'Toplam Üretken Bakım' (TPM: Total Productive Maintenance) Ödülleri'nde 'Advanced Special Award for TPM Achievement' (TPM'de Özel İleri Uygulama) Ödülü'nün sahibi oldu.

DEVAMI
Hürriyet
Nisan 2018

ETİ, fabrikalarının üretkenliğini yüzde 44 artırdı.

DEVAMI
Ticaret Gazetesi
Kasım 2017

Eti 10 bin yıllık buğdayı tarıma geri kazandırdı TÜRKİYE'NİN binlerce yıllık geçmişe sahip buğdaylarını gün yüzüne çıkarmayı hedefleyen Eti ve WWF, 'Türkiye'nin Buğday Atlası' projesiyle her yıl daha fazla çiftçiye ulaşıyor.

DEVAMI
Kasım 2017

ETİ Burçak Siyez buğdaya sahip çıktı ETİNİN sürdürülebilirtarıma verdiği önem ile 9 yıldır devam eden ETİ ve WWF-Türkiye işbirliği, geçtiğimiz yıl başlattıkları Türkiye'nin Buğday Atlası Projesi ile bu yıl daha da genişleyerek devam etti.

DEVAMI
Star
Ekim 2017

ETİ'nin kurucusu, ETİ Şirketleri Grubu Onursal Başkanı ve ETİ Makine Yönetim Kurulu Başkanı 85 yaşındaki Firuz Kanatlı binlerce kişinin katıldığı törenle toprağa verildi.

DEVAMI
Haber Türk
Ekim 2017

Eti Şirketleri kurucusu ve Onursal Başkanı Firuz Kanatlı 85 yaşında Eskişehir'de tedavi gördüğü hastanede çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti.

DEVAMI
Hürriyet
Ekim 2017

Eti Şirketler Grubu Onursal Başkanı Firuz Kanatlı, Eskişehir'de tedavi gördüğü bir özel hastanede yaşamını yitirdi.

DEVAMI
Milliyet
Ağustos 2017

Pastamia, kat kat yapısı, bol kreması ve şık görüntüsüyle girdiği buzdolabını renklendiriyor.

DEVAMI
Baby&You
Temmuz 2017

Ailelerin yeni gözdesi olmaya aday ETİ Pastamia,

DEVAMI
E-Bebek
Nisan 2017

ETİ, Aktif Yaşam Derneği'yle birlikte hayata geçirdiği ETİ San Bisiklet Projesi'nin dördüncü yılında çalışmalarına devam ediyor. Bugüne kadar proje kapsamında 250 bin km pedal çevrildi.

DEVAMI
Akşam
Nisan 2017

Araştırmaya göre, aktif yaşamdan en uzak kesimleri, 16-24 yaş arası gençler, masa başı çalışanlar ve evliler oluşturuyor. Eti'den sarı bisiklete dört yılda 10 milyon lira yatırım 2. El Bisiklet kampanyasıyla atıl bisikletler yenilenerek ihtiyaç sahibi çocuklara verilecek.

DEVAMI
Nisan 2017

ETİ İcra Kurulu Başkanı Hakan Polatoğlu, yıl sonunda 17 bin 500 öğrenciye sürüş eğitimi verilmiş olacağını söyledi.

DEVAMI
Sabah
Mart 2017

"Gücünü Sütten Alan Burger" söylemiyle ürün çeşitleri arasına her geçen gün bir yenisini ekleyen 

DEVAMI
Mother&Baby
Şubat 2017

Süt Burger, 2016'da hızlı tüketim sektöründeki (FMCG) 9.900 yeni ürün arasından seçilen "11 başarılı lansman"dan biri olarak "Nielsen Avrupa Çığır Açan İnovasyon Raporu"na girmeye layık görüldü.

DEVAMI
Gıda Teknolojisi
Şubat 2017

ETİ Burçak ve WWF-Türkiye, Anadolu topraklarında buğdayın geleceğine sahip çıkmak için Türkiye'nin Buğday Atlasını hazırladı.

DEVAMI
Vatan
Şubat 2017

"AŞK" TADINDA LEZZET" Yenilikçi lansmanları ve benzersiz lezzetleriyle tüketicilerinin hayatına mutluluk katan ETİ, çıtır gofret yaprakları üzerinde yoğun fındık lezzetini enfes sütlü çikolatasıyla buluşturduğu yeni ürünüyle çikolata severlere "Aşk Tadında" bir deneyim yaşatıyor. "

DEVAMI
Lezzet
Şubat 2017

ETİ Cicibebe'nin tüketiciyle buluştuğu andan bu yana geçen 40 yılda değişmeyen şekli, klasikleşen tadı, kokusu ve nostaljik ambalajı, hem annelerin hem de çocukların gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

DEVAMI
Mother Baby
Şubat 2017

ETİ Cicibebe, 40 yıldır annelerin ve bebeklerin yanında!

DEVAMI
Annelik Sanatı
Şubat 2017

Hayata mutluluk kalan ETİ, çıtır gofret yapraklan üzerinde yoğun fındık lezzetini enfes sütlü çikolatasıyla buluşturduğu yeni ürünüyle, çikolata severlere "aşk tadında" bir deneyim vadediyor.

DEVAMI
Bebeğim ve Biz
Kasım 2016

Buğdayın sürdürülebilirliği Türkiye'de 15 milyon kişinin geçim kaynağı olan buğdayın üretiminde son 30 yılda herhangi bir artış yaşanmazken, yaşamsal öneme sahip buğdayın yerel türleri kaybolma tehlikesiyle karşı karşıya.

DEVAMI
Fortune
Ekim 2016

Eti İcra Kurulu Başkanı Hakan Polatoğlu, WWF Türkiye ile işbirliği kapsamında Konya'da su tasarrufundan, verimliliğe kadar birçok alanda çiftçilere kapsamlı eğitimler verdiklerini söyledi.

DEVAMI
Cumhuriyet
Ekim 2016

Eti ve Aktif Yaşam Derneği'nin, hareketli yaşama öncülük etmek amacıyla 2014'ten bu yana yürüttüğü Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Eti çalışanları ve aileleri Sakarya Sapanca'da bir araya gelerek bisiklete bindi.

DEVAMI
Milliyet
Ekim 2016

Dünya nüfusu artarken ve tarım alanları her geçen gün azalırken, Türkiye'nin sahip olduğu buğdaydan başlayarak tarım ürünlerine canla başla sahip çıkması gerektiği ortada.

DEVAMI
Sabah
Ekim 2016

Tarımıda buğdayın sürdürülebilirliği içüı işbirliği yapan ETİ Burçak ve WWF-Türkiye, buğdayın geleceğine sahip çıkmak içiıı Türkiye'nin Buğday Atlası'ııı çıkardı.

DEVAMI
Milliyet
Eylül 2016

Eti Cin, Cinoji'leriyle Onedio'da ETİ, ilk çıktığı günden bu yana paketinin üzerinde emoji taşıyan ETİ Cin ile geçtiğimiz yıl "Cinoji" konseptini yarattı.

DEVAMI
The Brand Age
Ağustos 2016

Eti'nin yeni ürünü Crax Patlayan Lezzet, bilinen tuzlu atıştırmalıklardan daha keyifli ve eğlenceli bir deneyim sunuyor.

DEVAMI
Sofra
Temmuz 2016

ETİ, ilk çıktığı günden bu yana paketinin üzerinde emoji taşıyan ETİ Cin ile geçtiğimiz yıl "Cinoji" konseptini yarattı ve yıllardır hepimizin hayatmda yer eden Eti Cin gülüşünü Cinoji'lere taşıdı.

DEVAMI
Dünya
Haziran 2016

Mahallede 'Sarı Bisiklet' şenliği ETİ ve Aktif Yaşam Derneği, 'hareketli yaşamı' desteklemek amacıyla başlattığı Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi'ni, mahallelere yaydı.

DEVAMI
Milliyet
Haziran 2016

Türkiye'de insanların çoğunluğu hareketsiz yaşıyor. Ramazan ayında bu oran daha da artıyor.

DEVAMI
Sabah'la Günaydın
Mayıs 2016

Eti İcra Kurulu Başkanı Hakan Polatoğlu, Özellikle Ortadoğu ve Rusya pazarında yaşanan sıkımlar nedeni ile ihracatta bir düşüş yaşandığını kaydetti.

DEVAMI
Dünya
Mayıs 2016

ETİ'nin hareketli ve sağlıklı yaşamı teşvik amacıyla 2014 yılında Aktif Yaşam Derneği ile hayata geçirdiği 'Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk' projesi bu yıl merkezine mahalleyi alacak. 

DEVAMI
Mayıs 2016

Projeyle ilgili detayları Aktif Yaşam Derneği Yöneticisi Mehmet Ali Çalışkan, Sarı Bisiklet Beykoz Çamlıbahçe Mahallesi Temsilcisi Yasemin Kuş ve ETİ İcra Kurulu Başkanı Hakan Polatoğlu anlattı.

DEVAMI
Posta
Mayıs 2016

HAREKETLİLİK kavramını bisiklet aracılığı ile toplumun her kesimine yaymayı amaçlayan ETİ ve Aktif Yaşam Derneği, 2016'da Sarı Bisiklet Projesi kapsamında İstanbul'da kadınların öncülüğünde mahallelerde bisiklet kullanımını teşvik edecek.

DEVAMI
Sabah
Mayıs 2016

Altın günü bisiklet gününe dönüşecek ETİ'NİN Aktif Yaşam Derneği ile hayata geçirdiği "Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk" projesi bu yıl merkezine mahalleyi alacak, bisikleti mahalleli kadınların hayatına taşıyacak.

DEVAMI
Vatan
Mayıs 2016

ETİ, Aktif Yaşam Derneği ile hareketli yaşama öncülük etmek amacıyla başlattığı San Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi'ııi tüm hızıyla sürdürüyor.

DEVAMI
Star
Nisan 2016

9 Yurt içi ve dışında 1.8 milyon çocuğun kişisel, sosyal, kültürel gelişimine katkı sağlayan ETİ Çocuk Tiyatrosu, Kanal D ve Smart Çocuk'tan yayınlanacak.

DEVAMI
Posta Ek1
Aralık 2015

Yarım asrı aşkın süredir ürünleriyle tüketicilerinin hayatlarına mutluluk katan ETİ, geçtiğimiz yıl Eskişehir'de hayata geçirdiği Sarı Bisiklet Projesini bu yıl İstanbul'a taşıdı.

DEVAMI
Ağustos 2015

Geçen hafta Amsterdam'daydık. Bisiklet, onların hayatının doğal bir parçasıydı... Peki bunu İstanbul'da yapmak mümkün mü? Bisikletli Kadın İnisiyatifi kurucularıyla tanıştık, pekâlâ mümkün olduğunu gördük. 

DEVAMI
Hürriyet Cumartesi
Ağustos 2015

Ne kadın-erkek ayrımı ne de yaş limiti... Burada bisiklet, hayatın doğal bir parçası. 

DEVAMI
Hürriyet Pazar
Ağustos 2015

ETİ ve Aktif Yaşan Demeği'nin, hareketli yaşamı teşvik etmek adına hayata geçirdiği Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında oluşturduğu Mobil Tamir Aracı Bakırköy'de. 

DEVAMI
Habertürk Gazetesi
Ağustos 2015

ETİ'nin Sarı Bisikleti için 10 bin öğrenci pedal çevirdi. 

DEVAMI
Akşam Gazetesi
Ağustos 2015

Bisikletle hayat kolay "BİSİKLETLİ Kadın İnisiyatifi" kadınları bisiklete binmeye davet ediyor. İnsiyatifin sözcüsü Seçil Öznur Yakan projeyi anlattı.

DEVAMI
Magazin Dergisi
Temmuz 2015

İstanbul sokaklarında Eti ve Aktif Yaşam Demeği'nin hareketli hayatı teşvik etmek adına hayata geçirdiği Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında oluşturduğu Mobil Tamir Aracı uygulaması İstanbul'da. 

DEVAMI
Türkiye Gazetesi
Temmuz 2015

Eti Sarı Bisiklet kadın hareketi başladı! ETİ ve Aktif Yaşam Derneği'nin, hareketli yaşama öncülük etmek amacıyla geçen yıl hayata geçirdiği Sarı Bisiklet Projesi, 'Bisikletli Kadın İnisiyatifi' hareketi ile bisikleti gündelik hayata taşıyor... 

DEVAMI
Diva Dergi
Temmuz 2015

Sarı bisiklet yardıma koşacak Hareketli yaşamı teşvik etmek adına ETÎ ve Aktif Yaşam Derneği'nin Sarı Bisiklet Projesi'nde mobil tamir aracı uygulaması İstanbul'da.

DEVAMI
Habertürk Gazetesi
Temmuz 2015

ETİ, sinema klasiği haline gelmiş Alaska Frigo'yu satın aldı. 13 milyon liraya mal olan satın alma ile ETİ, Alaska Frigo'yu ic piyasada büyütmeyi planlıyor. 

DEVAMI
Star Gazetesi
Haziran 2015

"Bisikletli Kadın İnisiyatifi" dediler, "Sarı Bisiklet" olayını anlatmak istiyoruz dediler,

DEVAMI
Hürriyet Kelebek
Haziran 2015

Sarı Bisiklet Projesi, İstanbul'da sürüyor.

DEVAMI
Akşam Gazetesi
Haziran 2015

Sarı Bisiklet Projesi, 2015'te istanbul'da kadınları projenin merkezine koyacak.

DEVAMI
Posta Gazetesi
Haziran 2015

 'Bisikletli Kadın İnisiyatifi' ile birlikte çalışarak İstanbul'daki kadınların bisikleti gündelik hayatlarına taşımalarını amaçlıyor.

DEVAMI
Milliyet Gazetesi
Haziran 2015

Şahane bir proje var. İsmi San Bisiklet Projesi.

DEVAMI
Sabah Gazetesi
Kasım 2014

ETİ Çocuk Tiyatrosu, KKTC ve Makedonya'nın ardından bu kez en çok ürün sattığı ikinci pazar olan Azerbaycan'da büyük ilgi gördü.

DEVAMI
Star Gazetesi
Kasım 2014

Her 8 çocuktan birini klasiklerle buluşturan ETİ Çocuk Tiyatrosu'nun yurtdışındaki son adresi Azerbaycan oldu.

DEVAMI
Akşam Gazetesi
Kasım 2014

Bakü'de ellerinde Türk ve Azeri bayrağı olan 650 çocuk, tiyatro izledi.

DEVAMI
Sabahla Günaydın Gazetesi
Ekim 2014

Bir 'sinema klasiği' olarak anılan Alaska Frigo, 13 milyon TL'lik yatırımla ETİ'nin oldu.

DEVAMI
Dünya Gazetesi
Ekim 2014

Alaska Frigo'yu alıp 'soğuk pazar' yarattı

DEVAMI
Haber Türk Gazetesi
Ekim 2014

Firuzhan Kanatlı, "Bir sinema klasiği haline gelmiş Alaska Frigo'yu bünyemize kattık" dedi.

DEVAMI
Sabah Gazetesi
Ekim 2014

Alaska Frigo, 13 milyon liraya Alaska Gıda'dan ETİ Gıda'ya geçti.

DEVAMI
Hürriyet Gazetesi
Ekim 2014

Alaska Frigo, ETİ İle Sinema Dışına Çıkıyor.

DEVAMI
Vatan Gazetesi
Ekim 2014

ETİ, Türkiye'nin ilk sanayi tipi dondurması olarak 60 yıl önce piyasaya sürülen Frigo'yu satın aldı.

DEVAMI
Posta Gazetesi
Eylül 2014

Beyazıt Öztürk, önceki gün ETİFest kapsamında İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerini coşturdu.

DEVAMI
Sabah'la Günaydın Gazetesi
Eylül 2014

Beyaz Kampüste ETİFest, Beyazıt Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu 'Beyaz Kampüste' şovla İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerini coşturdu.

DEVAMI
Hürriyet Kelebek Gazetesi
Eylül 2014

ETİ'nin Aktif Yaşam Derneği işbirliği ile hayata geçirdiği "Sarı Bisiklet" sosyal sorumluluk projesinin Eskişehir ayağı gerçekleştirildi. 

DEVAMI
Dünya Gazetesi
Eylül 2014

Sarı Bisiklet Projesi kapsamındaki 'Eskişehir Sarı Bisiklet Etkinliği’ dün binlerce Eskişehirlinin katılımı ile gerçekleşti.

DEVAMI
Eskişehir Son Haber
Eylül 2014

Eskişehir ETİ'nin Eskişehir'de düzenlediği 'Sarı Bisiklet' etkinliğine yaşlı genç bin 200 bisiklet tutkunu katıldı. 7 kilometre pedal çeviren bisikletçileri çok sayıda ambulansta takip etti. 

DEVAMI
İki Eylül Gazetesi
Eylül 2014

Pedal çevirenler arasında yer alan Büyükşehir Belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen, parkura en önde başladı. 

DEVAMI
Eskişehir Sakarya Gazetesi
Ağustos 2014

İlköğretim öğrencilerinden ev hanımları ve üniversitelilere kadar herkes ETİ'nin 'Sarı Bisiklet' projesinde buluşuyor. 20 bin ilköğretim öğrencisi güvenli sürüş eğitimi alacak. 

DEVAMI
Akşam Gazetesi
Haziran 2014

ETİ, yeni sosyal sorumluluk projesi ile hareketi teşvik ediyor. 

DEVAMI
Cumhuriyet Ek Gazetesi
Haziran 2014

"Sarı Bisiklet" Bu yıl Eskişehir'de start alan projede amaç bisiklet kullanımının yaygınlaştırılması...

DEVAMI
Vatan Makaron Gazetesi
Haziran 2014

ETİ, Türkiye'de hareketli yaşama öncülük etmek amacıyla "Sarı Bisiklet" Projesi'ni başlattı. 

DEVAMI
Hürriyet Gazetesi
Haziran 2014

Sarı Bisiklet adı verilen proje, Aktif Yaşam Derneği'nin katkılarıyla hayata geçiriliyor. 

DEVAMI
Sabah Gazetesi
Haziran 2014

ETİ, Türkiye'de hareketli yaşama öncülük etmek amacıyla "Sarı Bisiklet" Projesi'ni başlattı. 

DEVAMI
Hürriyet Gazetesi
Haziran 2014

ETİ ve Aktif Yaşam Derneği, sağlıklı bir yaşam için hareket etmenin gerekliliği konusunda farkındalık yaratmak ve bisiklet kullanımını teşvik ederek, 'Türkiye'de hareketli yaşama öncülük etmek amacıyla Sarı Bisiklet Projesi'ni başlattı.

DEVAMI
Hürriyet İK
Haziran 2014

ETİ, 'Sarı Bisiklet' projesiyle bisiklet kullanımını teşvik edecek. Sağlıklı yaşam farkındalığı hedefleyen ETİ ve Aktif Yaşam Derneği ortak proje geliştirdi.

DEVAMI
Habertürk Gazetesi
Haziran 2014

ETİ'nin Eskişehir'den yola çıkan 'Sarı Bisiklet'i 3 yılda geçtiği her ilde genç, yaşlı herkese bisikleti sevdirecek.

DEVAMI
Akşam Gazetesi
Haziran 2014

Bisiklet kullanımının yaygınlaşması için ilköğretim okullarında bisiklet eğitimi verilecek.

DEVAMI
Türkiye Gazetesi
Haziran 2014

ETİ, Türkiye'de hareketli yaşama öncülük etmek amacıyla 'Sarı Bisiklet' Projesi'ni başlattı. 

DEVAMI
Star Gazetesi
Haziran 2014

Türkiye'nin önde gelen çikolata ve bisküvi üreticilerinden ETİ, 'Sarı Bisiklet' projesiyle şehir şehir dolaşıp bisiklet kullanımını teşvik edecek. 

DEVAMI
Milliyet Gazetesi
Haziran 2014

ETİ ve Aktif Yaşam Derneği, sağlıklı bir yaşam için hareket etmenin gerekliliği konusunda farkındalık yaratmak ve bisiklet kullanımını teşvik ederek Türkiye'de hareketli yaşama öncülük etmek amacıyla "Sarı Bisiklet" Projesi'ni başlattı.

DEVAMI
Cumhuriyet Gazetesi
Haziran 2014

 "Sarı Bisiklet projesi ile daha fazla insanı, hareket etmenin en eğlenceli ve sağlıklı yollarından biri olan 'bisiklet'le buluşturmayı amaçlıyoruz" 

DEVAMI
Vatan Gazetesi
Haziran 2014

ETİ, eğlenceli bir şekilde diyetine uymakta zorlanan kullanıcılara, diyet yapma kararından dönmemeleri için yardım ediyor. 

DEVAMI
Marketing Türkiye Dergisi
Mayıs 2014

Altı yıldır düzenlenen Etifest, bu yıl bir ilki gerçekleştirerek, 'Beyaz Kampüste' konseptini üniversitelere taşımaya hazırlanıyor.

DEVAMI
Milliyet Cadde
Mayıs 2014

Beyazıt’ın konukları Hayko Cepkin, Kubat ve Bengü ile katılacağı ETİFEST, Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde.

DEVAMI
Hürriyet Cumartesi
Mayıs 2014

Altı yıldır düzenlenen ve 2.5 milyona yakın üniversite öğrencisi ile buluşan Etifest, bu yıl ilk kez, 'Beyaz Kampüste' konseptini üniversitelere taşımaya hazırlanıyor.

DEVAMI
Dünya Gazetesi
Mayıs 2014

Etifest, bu yıl bir ilki gerçekleştirerek, 'Beyaz Kampüste' konseptini üniversitelere taşıyacak. 

DEVAMI
Habertürk Gazetesi
Nisan 2014

Görünümü ve tarifi tamamen değişen ETİ Popkek Goa, tutkunlarının karşısına artık "çikolatalı" olarak çıkıyor.

DEVAMI
Hürriyet Ek
Mart 2014

Daha önce üç kez gerçekleştirdiğimiz "Anadolu'nun En Etkin 50 İş İnsanı" araştırmasını yeniledik. 

DEVAMI
Ekonomist
Mart 2014

Sualtı Dünyası 2,5 yıllık bir yapım sürecinin ardından 21 Ocak'ta düzenlenen bir törenle kapılarını açtı. 

DEVAMI
Media Cat Ek Dergisi
Şubat 2014

Kek dünyasının beğenilen lezzetlerinden ETİ Paykek Şekl-i Şahane, lezzetine bir çeşit daha ekledi. 

DEVAMI
Vatan Gazetesi
Şubat 2014

ETİ Çocuk Tiyatrosu, 2013-2014 sezonu için hazırladığı yeni oyunu "Kral Çıplak" ile Başkent Ankaralı çocuklarla buluştu. 

DEVAMI
Sağlık&Yaşam
Şubat 2014

ETİ Çocuk Tiyatrosu, 2013-2014 sezonunda sergilediği "Kral Çıplak" oyunu ile sömestr tatili boyunca İstanbullu çocuklarla buluşuyor.

DEVAMI
Sözcü Pazar Gazetesi
Şubat 2014

ETİ Paykek Şekl-i Şahane'nin yeni çeşidinin de üzerinde, çikolata havuzları ve bol miktarda fındık parçacıkları var.

DEVAMI
Anne & Bebek Dergisi
Şubat 2014

'Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ETİ Sualtı Dünyası' kapılarını açtı.

DEVAMI
Gastronomi Dergisi
Ocak 2014

Eskişehir'de 6 milyon liralık yatırımla gerçekleştirilen 'Sualtı Dünyası' açıldı. ETİ Gıda, projeye 3.5 milyon liralık katkı sağladı.

DEVAMI
Vatan Gazetesi
Ocak 2014

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin 6 milyon liralık yatırımla gerçekleştirdiği akvaryum projesine ETİ 3.5 milyon liralık destek verdi.

DEVAMI
Hürriyet Gazetesi
Ocak 2014

ETİ ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 6 milyon TL yatırımla 84 farklı türden 2150 balığa ev sahipliği yapan bir akvaryum açtı.

DEVAMI
Milliyet Gazetesi
Ocak 2014

Sosyal medyada en çok konuşulanlar arasındaki diğer gıda firması da ETİ.

DEVAMI
Media Cat
Kasım 2011

ETİ Çocuk Tiyatrosu'nun, 3. durağı Azerbaycan oldu.

DEVAMI
Dünya Gazetesi
Paylaş