mobil menü

Basın Bültenleri

Aralık 2021

Gıda sektöründe öncü ve lider bir şirket olarak, kurulduğumuz ilk günden bu yana 60 yıldır yegane hedefimiz tüketicilerimize üstün kaliteli ve benzersiz lezzetler sunmaktır. Kurucu vizyonumuz ve her şeyden önce insana saygıya dayanan kurum değerlerimize büyük bir bağlılıkla 7 bini aşkın çalışanımız, 9 üretim tesisimiz, 50 markamız ve 300’den fazla ürünümüzle bugün dünyanın dört bir yanında hayata

DEVAMI
Kasım 2021

Eti, ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ projesiyle gençleri hayallerinin peşinden koşmaları için cesaretlendirmeye devam ediyor. Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle 2019 yılından bu yana yürütülen projeyle bilim, kültür-sanat, sosyal sorumluluk ve spor alanlarında bu yıl desteklenecek 16 genç belirlendi. Projeye kabul edilen gençlere mentorluk ve hibe desteği sağlanacak

DEVAMI
Ekim 2021

Gıda sektörünün lider markası Eti’de Satış Grup Başkanlığı görevine Ercan Öz getirildi. Öz, Eti’nin stratejik hedefleri doğrultusunda satış organizasyonuna liderlik edecek.

DEVAMI
Eylül 2021

Eti’nin kurucusu Firuz Kanatlı’nın 29 yaşında genç bir girişimci olarak mimari tasarımını da yaptığı üretim tesisinde başlayan ve bugün mutluluk denince akla ilk gelen marka olan Eti’nin mutluluk yolculuğu 60’ıncı yılına ulaştı. Firuz Kanatlı’nın “İnsanlığın mutluluğundan daha yüce bir amaç yoktur” sözüyle kurumsal var oluş amacını ilk günden belirlediği Eti, 60 yıldır insanların hayatına mutluluk katmak için çalışıyor.

DEVAMI
Eylül 2021

Türkiye’de tarımın ve buğday üretiminin sürdürülebilirliği ve gelişmesi için yıllardır birlikte çalışan ve önemli projelere imza atan Eti Burçak ve WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) “Sağlıklı Toprak Hareketi” projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında uzmanlardan oluşan bir ekiple birlikte “Türkiye’de Tarım Topraklarının Dünü, Bugünü ve Geleceği” raporu hazırlandı.

DEVAMI
Mayıs 2021

Eti’nin “Sen Gençsin, Güç Sensin” projesi kapsamında ana sponsoru olduğu Milli Yüzücü Sümeyye Boyacı, 16-22 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Madeira Avrupa Açık Şampiyonası’nda ülkemizi temsil ediyor.

DEVAMI
Nisan 2021

21 yıldır çocuklarımızı sanatla buluşturan ETİ Çocuk Tiyatrosu, ilk özgün oyunu ‘Mutluluk Denince Akla ile dijital kanallar üzerinden çocuklarla buluşacak. Her hafta yeni bir bölümü yayınlanacak olan 12 bölümlük oyunun ana temasını mutluluk için sahip olunması gereken 12 temel bilgi ve değer oluşturuyor. 

DEVAMI
Nisan 2021

Eti Benim’O sokak hayvanları konusunda toplum bilincini yükseltmek ve farkındalığı artırmak amacıyla 2019 sonunda başlattığı “BenimDostumO” projesi kapsamında sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliklerini geliştirerek sürdürüyor. 

DEVAMI
Mart 2021

Gıda sektörünün lider markası Eti’de Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Alper Yoldaş getirildi. Yoldaş, Eti’nin stratejik hedefleri doğrultusunda kurumsal iletişim stratejilerinin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinden sorumlu olacak. 

DEVAMI
Ocak 2021

Kek pazarında Türkiye’nin en çok tüketilen ürünü Eti Browni Intense’in* yeni marka yüzü ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün oldu. Her yıl heyecanla yenisi beklenen reklam filminde Tuba Büyüküstün “Sadece Intense ve ben varız” diyerek herkese kendi keyif anlarını yaratmaları için ilham oluyor.

DEVAMI
Ocak 2021

Sahnelendiği ilk günden bu yana Türkiye genelinde ve yurtdışında 2 milyonu aşkın çocuğu tiyatro ile buluşturan Eti Çocuk Tiyatrosu, Kırmızı Başlıklı Kız’ı Eskişehirli çocuklar için sergiliyor.

DEVAMI
Ocak 2021

Eti Çocuk Tiyatrosu, çocukların yarıyıl tatilini en iyi sanatsal aktivitelerden biri olan tiyatro ile değerlendirebilmeleri için İstanbul’da perdelerini açacak. Çocukları tiyatronun eğitici ve öğretici olduğu kadar eğlenceli dünyası ile buluşturan Eti Çocuk Tiyatrosu, yarıyıl tatilinin başlamasının ardından “Kırmızı Başlıklı Kız”ı, İstanbul’un 4 farklı sahnesinde sergileyecek.

DEVAMI
Kasım 2020

Türkiye’nin lezzet ve mutluluk markası Eti’nin en sevilen ürünlerinden biri olan Eti Cin’in yeni reklam filmi yayında!

DEVAMI
Eylül 2020

Eti’nin üretim tesislerindeki hijyenik, yüksek kalite standartlarında ve güvenilir üretimi, Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi ile tescillendi.

DEVAMI
Haziran 2020

En başarılı dijital çalışmaların ödüllendirildiği MIXX Awards Europe’da Eti Puf Müzik Akademisi Grand Prix (Büyük Ödül) ile birlikte ikisi altın olmak üzere toplam 4 ödüle layık görüldü. 

DEVAMI
Mart 2020

Türkiye’nin en uzun soluklu projelerinden biri olan Eti Çocuk Tiyatrosu, ‘Heidi’ ve ‘Kırmızı Başlıklı Kız’ oyunlarını, eğitimlerine evden devam eden çocuklar için Eti’nin Youtube kanalından yayınlamaya başladı.

DEVAMI
Mart 2020

Eti, Türkiye’yi 2020 Dünya Paralimpik Oyunları’nda temsil edecek 16 yaşındaki Milli Yüzücü Sümeyye Boyacı’nın bir yıllığına sponsoru oldu.  

DEVAMI
Şubat 2020

Eti Popkek’in “Doyana Doymayana Popkek” sloganı ile 2017 yılında başlattığı gelenekselleşen ve beklenen hale gelen kliplerinin en yenisi “Erkan feat. Erkan – Doyana Doymayana Popkek III” yayınlandı!

DEVAMI
Ocak 2020

Eti Browni Intense’in “keyif ve haz dolu Intense yeme anları”nı resmettiği reklam filminde bu yıl da sevilen oyuncu Ezgi Mola yer alıyor.

DEVAMI
Ocak 2020

19 yıldır Türkiye’yi karış karış dolaşarak çocuklarımızı tiyatro sanatıyla buluşturan ETİ Çocuk Tiyatrosu, yeni sezonda yepyeni oyunu ‘Heidi’yi dört gün boyunca Eskişehirli çocuklar ile buluşturuyor. 

DEVAMI
Kasım 2019

Tam 19 yıldır Türkiye’nin 81 ilini karış karış dolaşarak çocuklarımızı ücretsiz olarak tiyatro ile buluşturan ETİ Çocuk Tiyatrosu, bu yıl perdelerini yeni oyunu ‘Heidi’ ile açıyor. Oyuncu Pelin Karahan ve oğlu Ali Demir’in de izlediği oyun, çocuklar tarafından büyük ilgi görüyor. 

DEVAMI
Kasım 2019

19 yıldır Türkiye’yi  karış karış dolaşarak çocuklarımızı tiyatro sanatıyla buluşturan ETİ Çocuk Tiyatrosu, yeni sezonda yepyeni oyunu ‘Heidi’ ile perdelerini açıyor. 

DEVAMI
Ekim 2019

Eti Karam Gurme, Güzel Sanatlar imzası taşıyan yeni reklam filmiyle yayında.

DEVAMI
Eylül 2019

Türkiye’nin mutluluk markası Eti, 7’den 70’e her yaşın beğenisini kazanan Eti Puf’un renkli dünyasını müzikle birleştiriyor. 

DEVAMI
Eylül 2019

7’den 70’e tüm tüketicilerin gönlünde taht kuran Eti Balık Kraker, yeni lezzeti ile raflarda yerini aldı. 

DEVAMI
Eylül 2019

Bisiklet kullanımını gündelik hayatta yaygınlaştırarak Türkiye’de sağlıklı ve hareketli yaşama öncülük eden Eti, Aktif Yaşam Derneği işbirliğiyle başlattığı Eti Sarı Bisiklet Projesi’ni 6. yılında yeni açılımlarla büyütüyor.  

DEVAMI
Mayıs 2019

Eti ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) işbirliğiyle hayata geçirilen ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ Sosyal Sorumluluk Projesi, hayallerinin peşinden koşan ve bu uğurda çaba sarf eden gençlere destek olmaya hazırlanıyor. Proje kapsamında TOG’un gönüllü gençleri tarafından Türkiye genelinde gerçekleştirilecek taramalar ile ‘bilim’, ‘kültür/sanat’, ‘spor’ ve ‘sosyal sorumluluk’ kategorilerinde keşfedilecek gençler,

DEVAMI
Nisan 2019

ETİ’nin ilk ve en uzun soluklu projelerinden biri olan “ETİ Çocuk Tiyatrosu” 19’uncu yılında çocukları tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor.

DEVAMI
Nisan 2019

Yoğun haz ve kakaonun efsanevi birlikteliğinden yola çıkarak hazırlanan yeni reklam filmi için tüketicilere ETİ Negro aşkını hatırlatacak yepyeni bir şarkı hazırlandı.

DEVAMI
Şubat 2019

Tuzlu atıştırmalık severlerin vazgeçemediği Eti Gong, yepyeni Eti Gong POPS çeşitleri ile cips raflarında yerini aldı!

DEVAMI
Şubat 2019

Yıllardır kek denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan ve küçük büyük herkesin severek tükettiği Eti Topkek markasından bir yenilik haberi; Topkek İçidolu! 

DEVAMI
Şubat 2019

Akışkan kremasından gelen lezzetle, “tutku” seviyesinde bağlılık yaratan Eti Tutku’nun yeni reklam filmi “Tutku Arama Motoru” dijital mecralarda yayında!

DEVAMI
Ocak 2019

ETİ Gıda, Fabrikalarında uyguladığı verimlilik yönetimi ile Japan Institute of Plant Maintenance (JIPM) tarafından verilen TPM Ödülleri’nde “Advanced Special Award for TPM Achievement” ödülüne layık görüldü.

DEVAMI
Ocak 2019

Eti Browni Intense’in “Intense Krizi anları”nı resmettiği reklam filminin yeni yüzü sevilen oyuncu “Ezgi Mola” oldu

DEVAMI
Nisan 2018

TÜRKİYE'NİN lider gıda üreticisi Etinin en uzun soluklu sosyal sorumluluk projesi olma özelliğine sahip Eti Çocuk Tiyatrosu, sanatı, sosyalleşmeyi ve tiyatro kültürünü çocuklara aşılamak için Türkiye'yi gezmeye hız kesmeden devam ediyor.

DEVAMI
YeniSöz
Nisan 2018

Anadolu’nun birçok ilinde, değişik programlarla 17 yıldır il il dolaşarak, çocukları sanatla buluşturan Eti Çocuk Tiyatrosu, Anadolu turuna devam ediyor.

DEVAMI
Ocak 2017

ETİ Süt Burger, 2016’da hızlı tüketim (FMCG) sektöründeki 9.900 yeni ürün arasından seçilen “11 başarılı lansman”dan biri olarak “Nielsen Avrupa Çığır Açan İnovasyon Raporu”na girmeye layık görüldü.

DEVAMI
Ocak 2017

Kaplamasız gofret pazarının lideri ETİ Hoşbeş, yepyeni çeşitleri ile ezber bozmaya devam ediyor. Her biri birbirinden lezzetli çeşitleriyle kendi hayran kitlesini yaratan ETİ Hoşbeş, sadece kış dönemi için hazırladığı 2 yeni ürünü tüketicilerinin beğenisine sundu.

DEVAMI
Ocak 2017

Yıllardır lezzeti ile bebeklerin favori ek gıdası olan, annelerin güvendiği, büyük küçük herkesin en sevdiği bisküvilerden ETİ Cicibebe, 40. yılını kutluyor.

DEVAMI
Aralık 2016

İstanbul ve Eskişehir’den 400’ü aşkın ETİ çalışanın, bisikletle toplu sürüş yaptığı Sarı Bisiklet etkinliği kapsamında bisikletin ve sağlıklı yaşam için hareketin önemi anlatıldı.

DEVAMI
Ekim 2016

Buğdayın sürdürülebilirliği için işbirliği yapan ETİ Burçak ve WWF-Türkiye, Anadolu topraklarında buğdayın geleceğine sahip çıkmak için Türkiye’nin Buğday Atlası’nı hazırladı.

DEVAMI
Temmuz 2016

Türkiye’nin lezzet ve mutluluk markası ETİ, piyasaya sürdüğü benzersiz yeni lezzeti Eti Crax ile tuzlu atıştırmalık sevenlerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. 

DEVAMI
Temmuz 2016

Türkiye’nin lider gıda markalarından ETİ, yepyeni bir soğuk atıştırmalık lezzet hazırladı: Sosbom!

DEVAMI
Haziran 2016

Türkiye’nin lezzet ve mutluluk markası ETİ, ilk çıktığı günden bu yana paketinin üzerinde emoji taşıyan ETİ Cin ile “Cinoji” konseptini yarattı ve yıllardır hepimizin hayatında yer eden ETİ Cin gülüşünü Cinoji’lere taşıdı.

DEVAMI
Haziran 2016

Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi, Beykoz Çamlıbahçe Mahallesi’ni bisikletli iftar şenliğinde buluşturdu. Hep birlikte yapılan iftarın ardından mahallelilerin katılımıyla toplu bisiklet sürüşü yapıldı.

DEVAMI
Mayıs 2016

“Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk” projesi bu yıl merkezine mahalleyi alacak, bisikleti mahalleli kadınların hayatına taşıyacak. Mahalleler Sarı Bisiklet ile “hareket”lenecek.

DEVAMI
Nisan 2016

15. yılında çocuklara 23 Nisan armağanı verecek olan ETİ Çocuk Tiyatrosu, televizyon aracılığıyla da milyonlarca çocuğa ulaşacak. 

DEVAMI
Şubat 2016

Unlu mamuller ve çikolata sektörünün lider markası ETİ’nin pazarlama yönetiminde bayrak değişimi yaşandı. 

DEVAMI
Paylaş