mobil menü

Basın Bültenleri

Ocak 2019

ETİ Gıda, Fabrikalarında uyguladığı verimlilik yönetimi ile Japan Institute of Plant Maintenance (JIPM) tarafından verilen TPM Ödülleri’nde “Advanced Special Award for TPM Achievement” ödülüne layık görüldü.

DEVAMI
Nisan 2018

TÜRKİYE'NİN lider gıda üreticisi Etinin en uzun soluklu sosyal sorumluluk projesi olma özelliğine sahip Eti Çocuk Tiyatrosu, sanatı, sosyalleşmeyi ve tiyatro kültürünü çocuklara aşılamak için Türkiye'yi gezmeye hız kesmeden devam ediyor.

DEVAMI
YeniSöz
Nisan 2018

Anadolu’nun birçok ilinde, değişik programlarla 17 yıldır il il dolaşarak, çocukları sanatla buluşturan Eti Çocuk Tiyatrosu, Anadolu turuna devam ediyor.

DEVAMI
Ocak 2017

ETİ Süt Burger, 2016’da hızlı tüketim (FMCG) sektöründeki 9.900 yeni ürün arasından seçilen “11 başarılı lansman”dan biri olarak “Nielsen Avrupa Çığır Açan İnovasyon Raporu”na girmeye layık görüldü.

DEVAMI
Ocak 2017

Kaplamasız gofret pazarının lideri ETİ Hoşbeş, yepyeni çeşitleri ile ezber bozmaya devam ediyor. Her biri birbirinden lezzetli çeşitleriyle kendi hayran kitlesini yaratan ETİ Hoşbeş, sadece kış dönemi için hazırladığı 2 yeni ürünü tüketicilerinin beğenisine sundu.

DEVAMI
Ocak 2017

Yıllardır lezzeti ile bebeklerin favori ek gıdası olan, annelerin güvendiği, büyük küçük herkesin en sevdiği bisküvilerden ETİ Cicibebe, 40. yılını kutluyor.

DEVAMI
Aralık 2016

İstanbul ve Eskişehir’den 400’ü aşkın ETİ çalışanın, bisikletle toplu sürüş yaptığı Sarı Bisiklet etkinliği kapsamında bisikletin ve sağlıklı yaşam için hareketin önemi anlatıldı.

DEVAMI
Ekim 2016

Buğdayın sürdürülebilirliği için işbirliği yapan ETİ Burçak ve WWF-Türkiye, Anadolu topraklarında buğdayın geleceğine sahip çıkmak için Türkiye’nin Buğday Atlası’nı hazırladı.

DEVAMI
Temmuz 2016

Türkiye’nin lezzet ve mutluluk markası ETİ, piyasaya sürdüğü benzersiz yeni lezzeti Eti Crax ile tuzlu atıştırmalık sevenlerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. 

DEVAMI
Temmuz 2016

Türkiye’nin lider gıda markalarından ETİ, yepyeni bir soğuk atıştırmalık lezzet hazırladı: Sosbom!

DEVAMI
Haziran 2016

Türkiye’nin lezzet ve mutluluk markası ETİ, ilk çıktığı günden bu yana paketinin üzerinde emoji taşıyan ETİ Cin ile “Cinoji” konseptini yarattı ve yıllardır hepimizin hayatında yer eden ETİ Cin gülüşünü Cinoji’lere taşıdı.

DEVAMI
Haziran 2016

Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi, Beykoz Çamlıbahçe Mahallesi’ni bisikletli iftar şenliğinde buluşturdu. Hep birlikte yapılan iftarın ardından mahallelilerin katılımıyla toplu bisiklet sürüşü yapıldı.

DEVAMI
Mayıs 2016

“Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk” projesi bu yıl merkezine mahalleyi alacak, bisikleti mahalleli kadınların hayatına taşıyacak. Mahalleler Sarı Bisiklet ile “hareket”lenecek.

DEVAMI
Nisan 2016

15. yılında çocuklara 23 Nisan armağanı verecek olan ETİ Çocuk Tiyatrosu, televizyon aracılığıyla da milyonlarca çocuğa ulaşacak. 

DEVAMI
Şubat 2016

Unlu mamuller ve çikolata sektörünün lider markası ETİ’nin pazarlama yönetiminde bayrak değişimi yaşandı. 

DEVAMI
Haziran 2015

ETİ ve Aktif Yaşam Derneği’nin, hareketli yaşama öncülük etmek amacıyla geçen yıl hayata geçirdiği Sarı Bisiklet Projesi, 2015 yılında İstanbul’da kadınları projenin merkezine koyacak.

DEVAMI
Mayıs 2015

Kek dünyasının lider markası ETİ Popkek, ünlü sanatçı Mahmut Tuncer’in rol aldığı “Mahmut Abi’yle halay öğreniyorum!” dijital reklam filmiyle kısa sürede bir internet fenomeni oldu.

DEVAMI
Mayıs 2015

Türkiye’nin en sevilen markaları arasında yer alan ETİ’nin gofret severler için özel olarak ürettiği Bidolu‘dan yepyeni bir lezzet tüketicilerle buluştu.

DEVAMI
Nisan 2015

Türkiye’nin lezzet markası ETİ, hem yaz hem kış dönemlerinde eşsiz bir soğuk tüketim deneyimi ile tüketicilerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

DEVAMI
Nisan 2015

15 yıldır Türkiye’nin dört bir yanını defalarca dolaşarak 1.7 milyon çocuğu ücretsiz olarak tiyatro ile buluşturan ETİ Çocuk Tiyatrosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, Devlet Tiyatroları'nın düzenlediği 14. Akdamar Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Şenliği kapsamında Vanlı çocuklarla buluşuyor.

DEVAMI
Haziran 2014

ETİ, yeni sosyal sorumluluk projesi ile hareketi teşvik ediyor .

DEVAMI
Mayıs 2014

Yarım asrı aşkın süredir ürünleriyle tüketicilerin hayatlarına mutluluk katan ETİ, diyet yapan internet kullanıcıları için özel bir uygulamayı hayata geçirdi.

DEVAMI
Mayıs 2014

ETİ’nin yenilikçi yaklaşımı, ETİFEST’e taşınıyor. Altı yıldır düzenlenen ve 2.5 milyona yakın üniversite öğrencisi ile buluşan Etifest, bu yıl bir ilki gerçekleştirerek, ‘Beyaz Kampüste’ konseptini üniversitelere taşımaya hazırlanıyor. 

DEVAMI
Nisan 2014

Hakkari’den Edirne’ye, Lefkoşa’dan Üsküp’e bugüne kadar 1.5 milyona yakın çocuğa ulaşan ETİ Çocuk Tiyatrosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Diyarbakırlı çocuklara yapacağı gösterimlerle kutluyor.

DEVAMI
Mart 2014

Bugüne kadar 1.5 milyona yakın çocuğu ücretsiz olarak tiyatro ile buluşturan ETİ Çocuk Tiyatrosu, yeni oyunu “Kral Çıplak” ile 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde, İstanbul Fatih - Mimar Sinan İşitme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencilerine özel bir gösterim sergiledi.

DEVAMI
Ocak 2014

Kek dünyasının en beğenilen lezzetlerinden ETİ Paykek Şekl-i Şahane, eşsiz lezzetine yeni bir çeşit daha ekledi.

DEVAMI
Ocak 2014

ETİ, doğduğu şehir olan Eskişehir’de gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi: “Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ETİ Sualtı Dünyası”

DEVAMI
Ocak 2014

Ürünleriyle tüketicilerinin hayatına keyif ve mutluluk katan ETİ, “Mutluluk denince akla, hemen onun adı gelir” jingle’ı ile harikalar yaratıyor.

DEVAMI
Ocak 2014

Türkiye’nin lezzet markası ETİ, satış noktalarının atıştırmalık ürünler rafındaki yenilikçi imajını şimdi de 4-10 0C soğuk raflara taşıyor.

DEVAMI
Paylaş