mobil menü

Basın Bültenleri

Ocak 2019

ETİ Gıda, Fabrikalarında uyguladığı verimlilik yönetimi ile Japan Institute of Plant Maintenance (JIPM) tarafından verilen TPM Ödülleri’nde “Advanced Special Award for TPM Achievement” ödülüne layık görüldü.

DEVAMI
Nisan 2018

TÜRKİYE'NİN lider gıda üreticisi Etinin en uzun soluklu sosyal sorumluluk projesi olma özelliğine sahip Eti Çocuk Tiyatrosu, sanatı, sosyalleşmeyi ve tiyatro kültürünü çocuklara aşılamak için Türkiye'yi gezmeye hız kesmeden devam ediyor.

DEVAMI
YeniSöz
Nisan 2018

Anadolu’nun birçok ilinde, değişik programlarla 17 yıldır il il dolaşarak, çocukları sanatla buluşturan Eti Çocuk Tiyatrosu, Anadolu turuna devam ediyor.

DEVAMI
Ocak 2017

ETİ Süt Burger, 2016’da hızlı tüketim (FMCG) sektöründeki 9.900 yeni ürün arasından seçilen “11 başarılı lansman”dan biri olarak “Nielsen Avrupa Çığır Açan İnovasyon Raporu”na girmeye layık görüldü.

DEVAMI
Ocak 2017

Kaplamasız gofret pazarının lideri ETİ Hoşbeş, yepyeni çeşitleri ile ezber bozmaya devam ediyor. Her biri birbirinden lezzetli çeşitleriyle kendi hayran kitlesini yaratan ETİ Hoşbeş, sadece kış dönemi için hazırladığı 2 yeni ürünü tüketicilerinin beğenisine sundu.

DEVAMI
Ocak 2017

Yıllardır lezzeti ile bebeklerin favori ek gıdası olan, annelerin güvendiği, büyük küçük herkesin en sevdiği bisküvilerden ETİ Cicibebe, 40. yılını kutluyor.

DEVAMI
Aralık 2016

İstanbul ve Eskişehir’den 400’ü aşkın ETİ çalışanın, bisikletle toplu sürüş yaptığı Sarı Bisiklet etkinliği kapsamında bisikletin ve sağlıklı yaşam için hareketin önemi anlatıldı.

DEVAMI
Ekim 2016

Buğdayın sürdürülebilirliği için işbirliği yapan ETİ Burçak ve WWF-Türkiye, Anadolu topraklarında buğdayın geleceğine sahip çıkmak için Türkiye’nin Buğday Atlası’nı hazırladı.

DEVAMI
Temmuz 2016

Türkiye’nin lezzet ve mutluluk markası ETİ, piyasaya sürdüğü benzersiz yeni lezzeti Eti Crax ile tuzlu atıştırmalık sevenlerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. 

DEVAMI
Temmuz 2016

Türkiye’nin lider gıda markalarından ETİ, yepyeni bir soğuk atıştırmalık lezzet hazırladı: Sosbom!

DEVAMI
Haziran 2016

Türkiye’nin lezzet ve mutluluk markası ETİ, ilk çıktığı günden bu yana paketinin üzerinde emoji taşıyan ETİ Cin ile “Cinoji” konseptini yarattı ve yıllardır hepimizin hayatında yer eden ETİ Cin gülüşünü Cinoji’lere taşıdı.

DEVAMI
Haziran 2016

Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi, Beykoz Çamlıbahçe Mahallesi’ni bisikletli iftar şenliğinde buluşturdu. Hep birlikte yapılan iftarın ardından mahallelilerin katılımıyla toplu bisiklet sürüşü yapıldı.

DEVAMI
Mayıs 2016

“Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk” projesi bu yıl merkezine mahalleyi alacak, bisikleti mahalleli kadınların hayatına taşıyacak. Mahalleler Sarı Bisiklet ile “hareket”lenecek.

DEVAMI
Nisan 2016

15. yılında çocuklara 23 Nisan armağanı verecek olan ETİ Çocuk Tiyatrosu, televizyon aracılığıyla da milyonlarca çocuğa ulaşacak. 

DEVAMI
Şubat 2016

Unlu mamuller ve çikolata sektörünün lider markası ETİ’nin pazarlama yönetiminde bayrak değişimi yaşandı. 

DEVAMI
Paylaş