mobil menü

Genç Etililer

Genç Etililer
 • Evrim ÖZTÜRK

  ODTÜ Endüstri Mühendisliği

  2008 yılından beri Eti'de çalışıyorum ancak Eti ailesiyle ilk olarak üniversite bitirme projem sırasında tanıştım. O dönemde, henüz öğrenci olmamıza rağmen şirketin bize ve yaptığımız çalışmalara verdiği önem beni çok etkilemişti. Hazırladığımız projede ve ardından yaptığımız sunumda şirketin üst düzey yöneticilerinin akademik çalışmalara, farklı değerlendirmelere ve yeni fikirlere açık yaklaşımı hepimiz için cesaret verici olmuştu. Eti'deki çalışma hayatıma bundan 3 sene sonra Ticari Pazarlama bölümünde başladım. Bu departmanda farklı satış kanallarıyla ilgili sorumluluklar aldıktan sonra 2014 senesi itibariyle Modern Kanal Satış Geliştirme Müdürü görevini üstlendim. Bu dönemde yaptığım işle ilgili beni en çok heyecanlandıran ve motive eden şey; ekip olarak, sürekli yeni ve farklı projelerle, değişen piyasa koşullarına, yeni ürün kategorilerine, her geçen gün yükselen pazar beklentilerine cevap verecek çalışmalar yapmamız. Ardından da bu çalışmaların getirdiği başarılı iş sonuçlarında rol almış olmak yenileri için motive olmamı sağlıyor.

  Eti'de çalıştığım için en çok gurur duyduğum an ise insanlara Eti'de çalıştığımı söylediğimde akıllarına en beğendikleri Eti ürününün gelmesiyle yüzlerinde oluşan gülümseme.

  İş dışındaki zamanlarımda eşimle birlikte bol bol seyahat etmeye çalışıyoruz. Yeni yerler görmenin yanı sıra motosikletle İstanbul’da yaptığımız ufak gezintilerden de büyük keyif alıyorum. 

 • Kristin GÜLTAŞYAN

  Marmara Üni. İngilizce İşletme

  2014’ün Nisan ayında Marketing Trainee olarak başladığım pazarlama departmanındaki görevime Nisan 2015 itibariyle Asistan Ürün Müdürü olarak devam etmekteyim. Ve geçen bu bir yılda anladım ki; Eti’nin pazarlama departmanı bir harika :) Neden mi??? Çünkü her geçen gün fark ediyorum ki Eti’de beni motive eden inanılmaz çok şey var. Ekip arkadaşlarımla birlikte yepyeni fikirler bulmak, sorumlusu olduğumuz markanın herkes tarafından afiyetle yeniliyor olması, televizyonda, marketlerde, caddelerde ekibimle başardıklarımızı görmek tarif edilemez bir duygu.

  ETİ ve ETİ Ailesi her gün işe severek ve mutlu gelmem için bir sebep...

 • Okan KURTULDU

  Uludağ Üni. Gıda Mühendisliği (Y. Lisans)

  2012 yılında ürün geliştirme mühendisi olarak katıldığım Eti Şirketler Grubu, benim için iş dünyasına açılan ilk kapı olmuştur. Sektörünün yenilikçi öncüsü olan Eti’nin sahip olduğu proaktif ve dinamik yapı sayesinde, inovasyon ve kaliteyi en iyi şekilde harmanlayarak tüketicilerimizi daima yeni nesil Eti ürünleri ile buluşturmaktayız. Eti’nin bizlere sunmuş olduğu bu yenilikçi platformun, iş perspektifimi geliştirmem konusunda da oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum. Lansmanını gerçekleştirdiğimiz yeni ürünün market raflarındaki yerini aldığını görmek, çalışmalarımızın kuşkusuz en lezzetli meyvesi ve bizlerin de en güçlü motivasyon kaynağıdır.