mobil menü
Basın Bültenleri

Tüm Bültenler

ETİ Hoşbeş’ten soğuk kış günlerine özel yepyeni iki ürün: “ETİ Hoşbeş Tahinli” ve “ETİ Hoşbeş Sütlü & Ballı”

Ocak 2017

Kaplamasız gofret pazarının lideri ETİ Hoşbeş, yepyeni çeşitleri ile ezber bozmaya devam ediyor. Her biri birbirinden lezzetli çeşitleriyle kendi hayran kitlesini yaratan ETİ Hoşbeş, sadece kış dönemi için hazırladığı 2 yeni ürünü tüketicilerinin beğenisine sundu.

Piyasa çıktığı günden bu yana, inceliği, kreması ve ağızda eriyen gofret yaprağı ile büyük beğeni kazanan ETİ Hoşbeş’in kışa özel yeni çeşitleri “Hoşbeş Tahin Kremalı Gofret” ve “Hoşbeş Sütlü Ballı Kremalı Gofret” dönemsel olarak tüketicilerle buluşmak üzere raflardaki yerini aldı.

Bugüne kadar okulda, evde, ofiste, kısacası her yerde genç ve genç kalanların keyifli anlarının tamamlayıcısı olan ETİ Hoşbeş, durdurmama hissiyatını yeni tahin kremalı ve sütlü ballı kremalı çeşitlerinde de yaşatıyor.

“Dur Durabilirsen” söylemini her yeni çeşidinde bir kez daha hafızalara kazıyan ETİ Hoşbeş’in yeni çeşitleri için hazırlanan reklam filmi karlı bir kış gününde geçiyor. Reklam filmi, aldıkları yeni Hoşbeş’lere kendilerini kaptıran gençlerin, kızakla kayan arkadaşlarıyla yaşadıkları eğlenceli hikayeyi anlatıyor.


KÜNYE

Reklam Ajansı:
Being Çözüm
Reklam Veren:
ETİ
Reklam Veren Yetkilisi:
Zeynep Akyüz Öztürk, Seray Kocaemre
Ürün:
ETİ Hoşbeş
Yaratıcı Ekip:
Erce Ulusoy, Umut Esin, Soner Aslan, Pınar Kıral
Marka Ekibi:
Yusuf Ziya Erdönmez, Elif Bozkurt, Selin Gürgün
Stratejik Planlama:
Ahmet Yener, Deniz Atalay
Prodüksiyon Şirketi:
Depo Film
Yönetmen:
İlkay Kopan

Bilgi İçin: Medyaevi İletişim – Aslıhan Atlı – 0212 351 91 81

Paylaş