mobil menü

Merak Edilenler

Şirketinizdeki kariyer imkanları nelerdir?

Teknoloji ve Ürün Geliştirme, Tedarik Zinciri, Pazarlama, Satış, İnsan Kaynakları, Finans ve Bilgi İşlem fonksiyonlarında, insan kaynakları planlamasına göre kariyer fırsatları yaratılmaktadır.

Pozisyonun beklentilerine göre yetiştirilmek üzere yeni mezun çalışanlar tercih edilebileceği gibi deneyim ve uzmanlık sahibi veya yönetsel deneyime sahip çalışanlara da kariyer fırsatı sağlanmaktadır.

İşgücü gereksinimlerimizde, içimizdeki kaynakları da değerlendirerek çalışanlarımıza rotasyon ve terfi ile yeni fırsatlar yaratmaktayız.

 

Şirketinizdeki yöneticiler nasıl belirlenir?

Çalışanlarımızın sahip olduğu bilgi, tecrübe, yetkinlik ve performansları  doğrultusunda gelişim merkezi uygulamaları ile değerlendirmeler gerçekleştirilerek açık olan yöneticilik pozisyonu için seçim yapılır. Şirket içinden pozisyon gerekliliklerine uygun adaylar olmadığı takdirde süreç dışardan uygun adayların bulunmasına yönelik devam eder.

Çalışma koşulları hakkında bilgi alabilir miyim?

Beyaz yakalı çalışanlar için çalışma günü 5 gün, çalışma saatleri ise 08.00 - 18.00’dir.
Mavi yakalı için çalışanlar için çalışma günü 6 gün ve vardiyalı çalışma düzeni uygulanmaktadır. 

Vardiyalar ve çalışma saatleri,

 
      1. Vardiya: 06:45 - 14:45
      2. Vardiya: 14:45 - 22:45
      3. Vardiya: 22:45 - 06:45 
      Gündüz Vardiyası: 08:00 - 18:00

Yemek ve servis olanağımız bulunmaktadır.
 

Yıllık İzin Politikanız hakkında bilgi alabilir miyim?

Yıllık izin politikası, çalışanımızın ETİ Şirketler Grubu’ndaki kıdemine bağlı olarak yürürlükteki İş Kanunu’na göre uygulanmaktadır.
 
1-5 yıl kıdem         14 işgünü
5-15 yıl kıdem       20 işgünü
15 yıl üstü kıdem   26 işgünü

 

Çalışan beklentilerini anlamak ve karşılamak için ne tür çalışmalar yapılıyor?

Çalışanlarımızın, mutluluğunu ve yüksek motivasyonunu sürdürebilmek adına, çalışma hayatını değerlendirme ve iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır.

Çalışanlarımızın beklentilerini anlamak ve karşılamak adına yapılan çalışmaları; çalışan memnuniyeti değerlendirme anketleri, performans değerlendirme görüşmeleri, bölüm yöneticilerinin çalışanları ile yaptığı paylaşım toplantıları olarak sıralayabiliriz. Bununla birlikte Kariyer Geliştirme ekibinin çalışanlarla birebir görüşerek ihtiyaçlarını saptamaya ve çözüm üretmeye yönelik gerçekleştirdiği görüşmeler yapılmaktadır. 

Ekip ruhu farkındalığını ve çalışanlarımız arasındaki paylaşımı artırmak adına outdoor aktivitileri düzenlenmekte ve sosyal kulüplerimizle bu paylaşımların çoğalması sağlanmaktadır.
Çalışanlarımıza onuncu, onbeşinci ve yirminci yıllarında verilen 'Kıdem Taltif İkramiyesi' ile hizmetleri için onlara bir kez daha teşekkür etme fırsatı yaratılmaktadır.

Kulüp etkinliğimize/projemize sponsor olmanız için ne yapmamız gerekir?

Üniversite öğrenci kulüplerinden, akademik çalışmalar ve etkinlikler ile ilgili gelen sponsorluk talepleri Organizasyonel Gelişim ve Yetenek Yönetimi Müdürlüğü ve Pazarlama Hizmetleri Müdürlüğü tarafından değerlendirilir. 

Özgeçmişimi sitenizde nasıl oluşturacağım?

www.etietieti.com kurumsal web sitesi ana sayfasının, Mutlu Kariyer sekmesinden “İş Fırsatları”na tıklayarak özgeçmişinizi oluşturmak için ilk adımı atabilirsiniz. Özgeçmiş oluşturmak için öncelikle kendinize ait bir kullanıcı adı, şifresi ve e-mail adresi tanımlamalısınız. Eti’deki kariyer fırsatlarından yararlanabilmek için kullanıcı adınızla ya da Kariyer.Net kullanıcı bilgilerinizle sisteme giriş yapabilirsiniz. Özgeçmişinizin güncel bilgiler içeriyor olmasına lütfen dikkat ediniz.

Özgeçmişleriniz ETİ Kariyer Geliştirme ekibi tarafından düzenli olarak incelenmekte, ihtiyaç duyulması durumunda uygun özgeçmişlerin sistem üzerinden taraması yapılmaktadır. Siz de sitemizden duyurulan ilanlardan ilgilendiklerinizi belirleyerek özgeçmişinizin öncelikli incelenmesini sağlayabilirsiniz. Burada oluşturacağınız kullanıcı adı ve şifresi özgeçmişinizi hazırlayıp ilgili kariyer fırsatlarına başvurduktan sonra başvurularınızı takip etmeniz için de gereklidir.

Paylaş