mobil menü
Basın Bültenleri

Tüm Bültenler

ETİ Süt Burger, “Nielsen Avrupa Çığır Açan İnovasyon Raporu”na Girmeye Hak Kazandı!

Ocak 2017

Lansmanından bu yana eğlenceli burger şekli ve enfes lezzeti ile hem çocukların hem de annelerin sevgisini kazanan ETİ Süt Burger, 2016’da hızlı tüketim (FMCG) sektöründeki 9.900 yeni ürün arasından seçilen “11 başarılı lansman”dan biri olarak “Nielsen Avrupa Çığır Açan İnovasyon Raporu”na girmeye layık görüldü.

Batı ve Doğu Avrupa’daki 8 ülkeden FMCG sektörünün başarılı lansmanlarını değerlendirmek ve bu lansmanların sektöre ilham vermesini sağlamak amacıyla hazırlanan raporda yer alacak ürünler, “farklılık”, “hedeflere uygunluk” ve “başarının sürdürülebilirliği” olmak üzere 3 temel kritere göre değerlendiriliyor. “Farklılık” kriterinde ürünlerin içerik, paketleme ve boyut gibi özellikleriyle pazara sunduğu yenilik değerlendirmeye alınırken, “hedeflere uygunluk” kriterinde ciro, “başarının sürdürülebilirliği” kriterinde ise lansmanın ikinci yılında cirosal başarıdaki devamlılık esas alınıyor.

“Gücünü Sütten Alan Burger” söylemiyle ürün çeşitleri arasına her geçen gün bir yenisini ekleyen ETİ Süt Burger, sade, muzlu ve kakaolu çeşitleriyle çocuklar için birbirinden lezzetli soğuk atıştırmalıklar sunuyor.

Bilgi İçin: Medyaevi İletişim – Aslıhan Atlı – 0212 351 91 81 - 0530 387 03 45

Paylaş