mobil menü
Basın Bültenleri

Tüm Bültenler

Diyetini Bozanlara Çare ETİ Form’dan: ‘diyetimibozdum.com’

Mayıs 2014

Diyetimi Bozdum SitesiYarım asrı aşkın süredir ürünleriyle tüketicilerin hayatlarına mutluluk katan ETİ, diyet yapan internet kullanıcıları için özel bir uygulamayı hayata geçirdi. 

“Form ye, formda kal” sloganı ile diyet dünyasını sahiplenen ve light atıştırmalık segmentinin lider markası ETİ Form, diyet yapanların en büyük destekçileri arasında yer alırken, bu uygulamasıyla da diyette olanların hayatlarına renk katıyor. Tüketicilerin en sevdiği light atıştırmalık ETİ Form tarafından sunulan uygulama, Mayıs ayı boyunca www.diyetimibozdum.com adresi ve Facebook sayfası http://on.fb.me/1nitCWR üzerinden tüketicilerle buluşmaya devam edecek. 

Egzersiz ve beslenme önerileri sunuluyor
Uygulamaya katılmak isteyenler, www.diyetimibozdum.com adresi ya da Facebook sayfası ‘diyetimibozdum’ uygulaması üzerinden eğlenceli diyete ulaşabilecekler. Uygulamalar üzerinden yaz mevsimi öncesi 1 ay boyunca ne yediklerini, ne kadar yediklerini ve ne zaman yedikleri bilgilerini giren tüketiciler, karşılarında eğlenceli egzersiz ve beslenme önerilerini görebilecekler. ETİ Form, bu uygulama birlikte, özellikle diyetine uymakta zorlanan kullanıcıları eğlenceli öneriler ile diyetlerini sürdürmelerine katkıda bulunmayı hedefliyor. 

Yüksek çözünürlüklü imajları indirmek için buraya tıklayın.

Yüksek çözünürlüklü ETİ logosunu indirmek için buraya tıklayın.

Paylaş