mobil menü
Basın Bültenleri

Tüm Bültenler

En Eğlenceli Üniversite Festivali ETİFest, “Beyaz Kampüste” İle Üniversiteliler İle Buluşmaya Devam Ediyor

Eylül 2014

En Eğlenceli Üniversite Festivali ETİFest, “Beyaz Kampüste” İle Üniversiteliler İle Buluşmaya Devam EdiyorMayıs ayında Edirne Trakya Üniversitesi, Antalya Akdeniz Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde gerçekleşen, üniversitelilerin en beğendiği ve bilinirliği en yüksek festivallerden olan ETİFest, yepyeni kurgusuyla diğer festivallerden farklılaşarak ‘Beyaz Kampüste’ konsepti ile öğrencileri coşturmaya 22 Eylül’den itibaren devam ediyor. 

Altı yıldır düzenlenen ve 2.5 milyona yakın üniversite öğrencisi ile buluşan, Türkiye’nin en eğlenceli üniversite festivali ETİFest’in bu yılki sürprizi ‘Beyaz Kampüste’ şovu ve Beyazıt Öztürk’ün konukları Hayko Cepkin, Kubat ve Bengü. ‘Beyaz Kampüste’ özel şovu öncesinde ise Türkiye’nin en ünlü DJ’leri arasında yer alan DJ Funky C de, muhteşem performansıyla gençleri coşturacak.

Bu yıl toplam 140 bin öğrenciyi ağırlayacak ve festival süresi boyunca toplam 4 bin 500 kilometre yol kat edecek olan ETİFest, 22 Eylül Pazartesi Bursa Uludağ Üniversitesi, 24 Eylül Çarşamba Yıldız Teknik Üniversitesi, 29 Eylül Pazartesi Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi ve 1 Ekim Çarşamba Adana Çukurova Üniversitesine konuk oluyor. Ünlü sunucu ve oyuncu Beyazıt Öztürk’ün hazırlayıp sunduğu ‘Beyaz Kampüste’ şov ile gençler, sanatçılarla gerçekleşecek keyifli sohbet ve canlı performanslarla festival coşkusuna tanık olacak.

Hazırlıkları yaklaşık altı ay süren festivalin öğrencilerin istekleri doğrultusunda şekillendirildiğini belirten ETİ Pazarlama Hizmetleri Müdürü Merve Erdebil, “Türkiye çapında üniversiteliler arasında yaptırmış olduğumuz araştırmaya göre ETİFest üniversitelilerin en beğendiği festivaller arasında yer alıyor. 


ETİ’nin ‘Mutluluk denince akla’ mottosunu ve ‘yenilikçi’ yaklaşımını ETİFest’e taşıyarak, bu yıl etkinliğimizi farklılaştırdık. ‘Beyaz Kampüste’ ile Beyaz ve değerli konukları Hayko Cepkin, Bengü ve Kubat’ın eğlenceli sohbet ve performanslarını, ETİFest sahnesine taşıdık. Üniversite öğrencilerin festival boyunca daha eğlenceli dakikalar yaşadıklarına tanık olduk.’ şeklinde konuştu. 

ETİFest sosyal medya uygulamaları etkinliğe taşınıyor. 

ETİFest, sosyal medya uygulamaları ile festivale katılma şansı olmayan gençlere de ulaşacak. ETİFest Facebook sayfasında yer alan ‘ETİ ile Selfie’, ‘ETiFest Geliyor’ ve ‘İlk Kişi Sen Ol’ gibi birbirinden eğlenceli sosyal medya uygulamalarına katılan gençler, ETİFest sırasında ünlülerle tanışma ve fotoğraf çektirme şansı yakalayacaklar. Ayrıca Beyaz’ın seçtiği en ilginç, en eğlenceli “öğrenci evinden bildiriyorum” videoları ETİFest sahnesinden yayınlanarak binlerce öğrenci ile buluşacak. #etifest2014 hashtag’iyle facebook, instagram ve twitter sayfalarındaki paylaşımlarla katılımcılar, sürpriz hediye kazanma şansı yakalayacaklar. 

ETİFest kampüse gitmeden iki gün öncesinde kampüste kurulacak ‘Söyle Beyaz Abi’ne’ kabininde çekilecek videolar ‘Beyaz Kampüste’nin bir parçası olarak festival boyunca ekranlara yansıyacak. Ayrıca yine festival öncesi hazırlanacak ‘Acil Mutluluk Noktası’ndan #etifest2014 hashtag’iyle tweet atan gençler, ‘acil mutluluğa’ ETİ ürünleriyle ulaşacak.

Yüksek çözünürlüklü imajları indirmek için buraya tıklayın.

Yüksek çözünürlüklü ETİFEST logosunu indirmek için buraya tıklayın.

Paylaş