mobil menü
Basında Eti
Tüm Basında Eti

Eskişehir Pedal Çevirdi

Eylül 2014

Binlerce Kişi Sağlık İçin Pedal ÇevirdiEskişehir ETİ'nin Eskişehir'de düzenlediği 'Sarı Bisiklet' etkinliğine yaşlı genç bin 200 bisiklet tutkunu katıldı. 7 kilometre pedal çeviren bisikletçileri çok sayıda ambulansta takip etti. 


15 YAŞ ÜSTÜ KATILDI

ETİ Aktif Yaşam Derneği işbirliği ile hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında "Sarı Bisiklet" etkinliklerine Eskişehir'den yaşlı genç bin 200 bisiklet tutkunu katıldı. Sabah saat 9.30 Espark önünde toplanan bisikletçiler start verilmesinden sonra pedal çevirerek 7 kilometre yol kat etti. Şehir turunda bisikletçiler vatandaşlardan büyük destek alarak alkışlandı. 7 kilometre pedal çeviren bisikletçilere çok sayıda ambulans eşlik etti. Bisiklet turuna 15 yaş ve üzeri vatandaşlar katıldı. 


SAĞLIK EKİBİ GÖREV YAPTI

Bisiklet etkinliklerine katılmadan önce tura katılanlar doktor kontrolünden geçirildi. Bisiklet turuna çok sayıda yaşlı insanlarında katılması dikkat çekti. Bisiklet konvoyuna trafik eskortları öncülük etti. Bisikleti olmayan ve etkinliye katılmak isteyen vatandaşlara ETİ tarafından bisiklet verildi. Bisiklet etkinliklerine ETİ Gıda İcra Kurulu Başkanı Hakan Polatoğlu ve Aktif Yaşam Derneği Kurucu üyelerinden Mehmet Ali Çalışkan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de katıldı. 

Paylaş