mobil menü


Eti’de staj yaparak hem kişisel hem de mesleki yönden gelişebilir iş hayatına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz! Nasıl mı?

İş Hayatını Yerinde Deneyimlersiniz

İşe alım süreçlerimizi oluşturan mülakat, değerlendirme merkezi uygulamaları, genel yetenek testleri ve kişilik envanterleri gibi adımlardan başlayarak staj hayatınız boyunca iş hayatının neredeyse tüm süreçlerini deneyimleme fırsatı yakalarsınız.

Projelerde Aktif Rol Oynarsınız

Hayata geçecek projelerde yer alırsınız! 10 hafta boyunca şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirileceğiniz projelerde şirket işleyişini yakından takip eder, proje içinde aktif rol alarak kariyerinize katkı sağlayacak deneyimler kazanırsınız. Üstelik şirket çalışanlarımız arasından belirleyeceğimiz danışmanlarımızdan hem profesyonel hem de kişisel olarak yönlendirme alma fırsatı yakalarsınız.

Teknik Konularda Eğitimler Alırsınız

Eti’de staj yaptığınız süre boyunca alacağınız temel proje yönetimi, sunum teknikleri, profesyonel yaşam ve iletişim becerileri gibi eğitimlerle hiçbir okulda öğrenemeyeceğiniz bilgileri alırsınız.

Sunum Becerilerinizi Geliştirirsiniz

Alacağınız teknik eğitimler ve deneyimler sayesinde edindiğiniz tecrübeyi yönetim seviyesinde sunumlar yaparak pekiştirirsiniz.

Yarı Zamanlı Çalışma Fırsatı Yakalarsınız

Şirket ihtiyaçlarına ve ders programınıza uygun bir çalışma planıyla staj sonrası yarı zamanlı olarak çalışmaya devam edebilirsiniz. Üstelik mezun olduktan sonra uygun pozisyonlara tam zamanlı olarak katılma fırsatı yakalayabilir, siz de mutlu bir Eti’li olabilirsiniz!