mobil menü
Basında Eti
Tüm Basında Eti

Sarı Bisiklet Bakırköy Yollarında

Ağustos 2015

Eti Sarı Bisiklet Bakırköy YollarındaETİ ve Aktif Yaşan Demeği'nin, hareketli yaşamı teşvik etmek adına hayata geçirdiği Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında oluşturduğu Mobil Tamir Aracı Bakırköy'de.

23 Ağustos Pazar tarihine kadar, bakıma ihtiyacı olan bisikletler Bakırköy'de bulunan tamir aracında onarılarak tekrar caddelere döndürülecek. Araç, bisiklet bakım ve onarımı için gerekli malzemeler ve bisiklet tamir ekibi ile bisikietseverlerin hizmetinde olacak. Araçta, fren, direksiyon ve akort ayarlarının yanı sıra, yağ değişimi, zincir takma-sökme ve lastik tamiri gibi hizmetlerde ücretsiz olarak sunulacak.

Sarı Bisiklet Mobil Tamir Aracı ile 3 yıl sonunda yaklaşık 10 bin bisikletin yeniden kullanıma kazandırılması hedefleniyor. Mobil tamir aracı, dün Ataköy 1. Kısım Mah. Strasburg Cad. Ramazan Yeşil Parkı'nın önündeydi. Bugün Ataköy 3-4-11 Mah. Behçet Kemal Çağlar Cad. Refet Bele Sokak Ataköy Anadolu Lisesi civarında olacak tamir aracı, 22-23 Ağustos günlerinde ise Bakırköy İDO civarında olacak. ETİ ve Aktif Yaşam Demeği'nin, hareketli Araç, bisiklet bakım ve onarımı için gerekli kullanıma kazandırılması hedefleniyor, yaşamı teşvik etmek adına hayata geçiren malzemeler ve bisiklet tamir ekibi ile bisiklet-Mobil tamir aracı, dün Ataköy 1. Kısım Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Pro-letseverlerin hizmetinde olacak. 

Paylaş