mobil menü
Basında Eti
Tüm Basında Eti

Anadolu'nun Liderleri

Mart 2014

Daha önce üç kez gerçekleştirdiğimiz "Anadolu'nun En Etkin 50 İş İnsanı" araştırmasını yeniledik. Anadolu Kaplanları’nın son yıllardaki yükselişiyle birlikte Anadolu’daki iş insanlarının kamuoyundaki etkinliği de arttı. Temel seçim kriterini bulundukları bölgenin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlamak olan araştırmada, ETİ Yönetim Kurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı 16. sırada yer alıyor. 

FİRUZHAN KANATLI 
ETİ Yönetim Kurulu Başkanı 
Eskişehir ETİ ile özdeşleşti 


ETİ Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanı olan Firuzhan Kanatlı, Eskişehir'in en önemli iş insanlarından biri. Kanatlı, 1989 yılında aile şirketi olan ETİ Gıda'nın merkezinde çalışmaya başladı. Gruptaki pek çok şirkette farklı görevler aldıktan sonra 2006 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı üstlendi. 

Yedi fabrikası ve 5 bini aşkın çalışanı bulunan Grup, sosyal sorumluluk çalışmalarına da büyük önem veriyor. Kanatlı, bu çalışmalarda en çok önem verdikleri noktalardan birinin süreklilik olduğunun her fırsatta altını çiziyor. İmza attıkları uzun vadeli çalışmaların nesiller boyunca etkili olacağını bilmenin kendilerine mutluluk verdiğini söylüyor.
Anadolu'nun Liderleri

Paylaş