mobil menü

Gençleri DestekliyoruzEti ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ Projesi

Eti ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ Projesi Nedir?

Eti olarak yürüttüğümüz uzun soluklu sosyal sorumluluk projeleriyle toplum ve çevre için sürdürülebilir değer yaratmayı, bu sayede gelecek nesillere daha mutlu ve daha yaşanabilir bir dünya bırakılmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Bu kapsamda Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle 2019 yılından bu yana yürüttüğümüz ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ projesi ile bilim, kültür-sanat, sosyal sorumluluk ve spor olmak üzere 4 kategoride hedef ve projeleri olan azimli gençlerimize hayallerini gerçekleştirmeleri için fırsat sunmayı amaçlıyoruz.

Eti ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ Projesi

‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ sosyal sorumluluk projesinin hayata geçmesindeki en önemli konuların başında, günümüz gençliğinin geleceğe dair yaşadığı ciddi kaygılar ve ümitsizlikler geliyordu. Yapılan pek çok araştırma, gençlerin hayal kurmadıklarını ve hayallerine ulaşmak için gerekli çalışma motivasyonuna sahip olmadıklarını gösteriyor.

Ancak içinde bulunduğu şartlar ne olursa olsun azimle ve cesaretle çalışıp büyük başarılara imza atan gençlerimiz de bulunuyor. Eti olarak, ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ projemizi kendi gayretleriyle hayallerini başarmaya çalışan gençlerimizi desteklemek ve hikayelerini görünür kılarak diğer gençlere cesaret vermelerini sağlamak için yürütüyoruz.

Eti ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ Projesi