mobil menü

Süreç Nasıl İşliyor?Eti ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ Projesi Süreç Nasıl İşliyor.

Başvuru Kriterleri ve Katılım Süreci

‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ Projesi’ne Kimler Katılabilir, Nasıl Başvurulur?

‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ proje ile Türkiye’nin dört bir yanında bilim, kültür-sanat, spor ve sosyal sorumluluk konularında fark yaratan, yaptıkları ve başarılarıyla ilham kaynağı olan 15-25 yaş aralığındaki gençlerimize erişilmesi ve hedeflerine ulaşmalarının desteklenmesi hedefliyoruz.

Alanında uzman jüri üyeleri tarafından yapılan değerlendirmeler ile her yıl 4 kategoride belirlenen toplam 16 gencimize, mentorluk ve hibe desteği sağlayarak hayallerinin peşinden koşmaya cesaretlendiriyor, başarıya giden yolda yanlarında oluyoruz.

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın internet sitesi üzerinden her yıl Mayıs-Haziran döneminde başvuruları açarak Türkiye genelinde geniş bir çağrı yapıyoruz. Projeye başvuran gençlerimiz, proje için belirlenen kriterler doğrultusunda TOG’un ön elemesinden geçiyorlar.

Ön değerlendirme sonrası yarı finale kalan gençlerimiz ‘Sen Gensin, Güç Sensin’ dijital kampına katılmaya hak kazanıyor. Daha fazla gence destek olmak ve fayda sağlamak amacıyla 128 gencimizle çevrimiçi olarak 2 günlük bir kamp gerçekleştiriyoruz. Kampımıza çok değerli isimler katılarak gençlerimize ufuklarını açıcı konuşmalar yapıyorlar. Çevrimiçi kampın ardından TOG tarafından belirlenen 64 gencimizin başvuru formlarını jüri üyelerimizin değerlendirmelerine sunuyoruz ve proje kriterlerine en uygun bulunan her kategorideki 4 gencimizi belirliyoruz. Projemiz kapsamında en önemli değerlendirme kriterimiz ise gençlerimizin kurdukları hayale ulaşmak için gösterdikleri azim ve kararlılık.

‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ Sosyal Sorumluluk Projesi ile Gençlerin Hayallerini Destekliyoruz!

 
         
       
                       
                Sen Gençsin Güç Sensin, Süreç Nasıl İşliyor?            
                                   
                Sen Gençsin Güç Sensin, Süreç Nasıl İşliyor?            
                                   
                Sen Gençsin Güç Sensin, Süreç Nasıl İşliyor?            
                                   
                Sen Gençsin Güç Sensin, Süreç Nasıl İşliyor?            
                                     
                Sen Gençsin Güç Sensin, Süreç Nasıl İşliyor?